Za kulisami sesji dla Marie Claire

21:21

  

3 komentarze

  1. Co do MTV EMA 2012 Frankfurt - jest niestety limit głosowania :( Nie jestem pewien ile głosów wynosi, ale do niego dobiłem :PA filmik z sesji dla Marie Claire bardzo fajny :)Mogła by tak Taylor wybrać się z UK do PL...

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie wszedłem na polską stronę o TS i zauważyłem, że zorganizowali fajną akcję promowania Taylor w Polsce. Może się przyłączymy? :) http://taylor-swift.pl/

    OdpowiedzUsuń