Na planie nowego teledysku

17:04

Taylor przebywa obecnie w Paryżu, gdzie kręci teledysk do piosenki "Begin Again".

  

  

1 komentarze

  1. Coś czuje,ze to będzie wspanialy teledysk.Nie potrafię sobie wyobrazic lepszego miejsc na kilp do "Begin Again" niż Paryż .

    OdpowiedzUsuń