Koncert w Miami, Floryda (10 kwiecień)

16:28

Podczas tego koncertu Taylor zaśpiewała "Today was a fairytale".






http://youtu.be/XBvgXa0tr7o

1 komentarze

  1. Mam ostatnio wrażeni, jakby Tay powoli chciała wrócić do loków :)

    OdpowiedzUsuń