
Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
23 komentarze
To prawda, że Taylor nie przyjaźni się już z Seleną?
OdpowiedzUsuńSłyszałam tę plotkę i słyszałam, że ludzie tak myślą, bo nie śledzą się już na instagramie (nigdy się nie śledziły) i Taylor koleguje się z Lorde. Ogólnie mało przekonujące poszlaki. Pewnie znowu Swifties robią z igły widły...
OdpowiedzUsuńhttp://www.rollingstone.com/music/pictures/40-best-live-photos-of-2013-20131217/taylor-swift-0646358
OdpowiedzUsuńZdjęcie z Red Tour w 40 najlepszych zdjęć koncertowych mijającego roku :) nie wybrali chyba zupełnie najlepszego, ale fajnie, że znalazło się w zestawieniu ^^
to prawda, że "sparks fly" jest o jake'u owenie?
OdpowiedzUsuńJeśli chodzi o pierwotną wersję, to takie są nasze podejrzenia.
OdpowiedzUsuńWszystkiego najlepszego życzę fanom Talor w 2014 roku!!!!:) Oby jak najwięcej z was pojechało na jej koncert do Berlina w lutym 2014 roku. I przede wszystkim tobie Luthien za to że prowadzisz tego bloga - najlepszego w nowym roku!!
OdpowiedzUsuńDzięki! Szczęśliwego Nowego Roku!
OdpowiedzUsuńDzięki! Nawzajem! A propo koncertu, kto się napewno wybiera, a kto nie ma z kim?!
OdpowiedzUsuńPrzepraszam, bo być może jestem nie w temacie, ale osobą Tay interesuje się od niedawna i nie bardzo wiem jeszcze co i jak, że tak powiem. Na jakiej stronie można kupić PEWNE bilety i czy ceny są bardzo wysokie? A przede wszystkim czy jeszcze są jakieś bilety? ;)
OdpowiedzUsuńA tak w ogóle to będą jeszcze jakieś koncerty w Europie czy to już wszystko ?
OdpowiedzUsuńTo jest pytanie, które zadają sobie fani na całym świecie (poza USA i Australią) od wielu tygodni...
OdpowiedzUsuńSą jeszcze bilety, ale na obrzeżach hali, pojedyncze trochę bliżej: http://www.eventim.de/taylor-swift
OdpowiedzUsuńa Ty Luthien wybierasz się, czy jednak sesja wzięła górę?
OdpowiedzUsuńCiągle nie wiem, kiedy mam większość egzaminów :/
OdpowiedzUsuńJa okazuje się że mam tylko jeden taki konkretny egzamin w sesji, ale też nie wiadomo kiedy, bo jak akurat wybiorą sobie ten piątek w przeciągu tych 10 dni, to lipa na całej linii. I nie wiadomo kiedy określą terminy, nie?
OdpowiedzUsuńA jest mozliwe,że Taylor wyda szybciej nastepna płytę i wtedy będzie większa trasa?
OdpowiedzUsuńNie sądzę, że są szanse, by ta płyta wyszła przed czwartym kwartałem roku. Ile razy Taylor mówiła, że lubi mieć dwa lata przerwy między płytami. Borchetta i ten jego najbardziej dochodowy czwarty kwartał...
OdpowiedzUsuńAbstrahując od tego, to nie rozumiem, czemu w dalszym ciągu nie ma ogłoszonych kolejnych dat w Europie/Azji/Ameryce Płd., czemu nie ma kolejnego singla, czemu są braki płyt w sklepach, o czym informują Borchettę dopiero ludzie na twitterze, czemu teledyski robione są na odwal się, a Borchetta upiera się, że za dużo Taylor w mediach i trzeba ludziom dać odpocząć do momentu, gdy ukaże się nowa płyta. 4 single pop i 2 single country - no faktycznie się napracowali podczas tej ery...
Jednak nie łączyłabym tego w żadnym razie z wcześniejszym ukazaniem się piątego krążka.
Mnie też to wszystko denerwuje. Szczególnie ta ospałość co do trasy. Ludzie, czy oni zamierzają ogłosić terminy tydzień przed koncertem? wiele osób ma już jakieś tam plany (sesje czy maturę), więc fajnie było by znać datę trochę wcześniej żeby móc zorganizować dojazd, nocleg, ogóle plany dostosować do Taylor. ja rozumiem że są ludzie którzy są gotowi rzucić wszystko i jechać na koncert nie martwiąc się o cenę wszystkiego, ale ludzie przedsiębiorczy i ekonomiczni woleli by coś tam jednak wcześniej wiedzieć na ten temat.
OdpowiedzUsuńI właśnie, teledyski. Już od dawna, nie wiem czy oficjalnie, poszła wiadomość co do klipu do Holy Ground. poszła i zaginęła, dostaliśmy koncertowe The Last Time, co moim zdaniem było okropnym błędem, bo Taylor przyzwyczaiła nas do teledyskowych majstersztyków i pięknych historii, a poza tym teledysk koncertowy wydała już do Red. Chodzi na zajęcia z tańca, niby coś ćwiczy, nic nie wiadomo i mam już dość tej niepewności!
http://www.pudelek.pl/artykul/62401/sasiedzi_maja_dosc_taylor_swift_buduje_mur_na_publicznej_plazy/ prawda to? ;>
OdpowiedzUsuńNie interesuję się za bardzo tą sprawą, ale autor artykułu, który wywołał falę kolejnych artykułów na temat tej 'sensacji', oficjalnie przeprosił Taylor za niepotwierdzone dowodami oszczerstwa: http://www.theday.com/article/20140101/NWS05/301019952
OdpowiedzUsuń"Władze nie interweniują", bo same wydały na to pozwolenie w listopadzie. To jest jej dom i jej ziemia i ma prawo do tego, żeby wzmocnić ten klif, żeby dom jej się nie zawalił. A jeśli chodzi o lokalną społeczność - z tego, co zrozumiałam, to od początku im się nie podoba, że kupiła ten dom, bo poprzedni właściciel nie zajmował się nim i ludzie mogli sobie robić, co chcieli na tej plaży - teraz im to częściowo zabrano, więc się rzucają i tyle.
Ehhh te niekompetentne pismaki. Widac na zdjęciach że jest to próba ratowania brzegu przed niszczycielską siłą oceanu. To samo robi się u nas na środkowym odcinku plaż na Bałtyku - z resztą z miernym skutkiem. Po jesienno-zimowych sztormach plaż nie ma albo są zdemolowane. Te kamienie i betonowy mur maja chronić brzeg ale z przyrodą jeszcze nikt nie wygrał. Jeśli to jest jej teren to nikomu nic do tego co tam robi. W Kalifornii są luksusowe domy przy plaży (ogrodzone!!!) i jakoś nikt nie robi z tego problemu.
OdpowiedzUsuńZa te teledyski koncertowe to ktoś powinien dostac kopa nie powiem gdzie!!! Zrobione na odwal po najmniejszej linii oporu bo fani to łykną. No tu sie może Borchetta pomylić. Coś się źle dzieje w dziedzinie marketingu: koncerty ogłaszane na ostatnią chwilę, te teledyski - jakby tam wszyscy spoczęli na laurach?
OdpowiedzUsuńO matko, w sumke troche manipulacja wiadomosciami.. ;/
OdpowiedzUsuń