1989
19:57Ponieważ płyta właśnie wyciekła, dodaję ten news, żeby każdy mógł się podzielić wrażeniami ;)
Ponieważ płyta właśnie wyciekła, dodaję ten news, żeby każdy mógł się podzielić wrażeniami ;)

Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
96 komentarze
Link w komentarzach w poprzednim poście ;)
OdpowiedzUsuńPo pierwszym ogólnym przesłuchaniu podobają mi sie może 3-4 piosenki(ale to i tak nie jest to) a reszta troche mi zajeżdża Medern Talking xD
OdpowiedzUsuńUghhh, czemu to się tak wolno ściąga? :D jaram się ^^
OdpowiedzUsuńVoice memos <3 omg...
OdpowiedzUsuńNa razie wszystko mi wpadło w ucho a najbardziej chyba Blank Spaces i Style ohhh
jak mnie śmieszą niektóre posty ludzi na tumblrze jakaś dziewczyna pisze żebyśmy uszanowali Tay i nie słuchali płyty tylko poczekali na premierę po czym patrze a ona była na którymś Secret Sessions jak bym wcześniej przesłuchała piosenki to też bym potem czekała do premiery
OdpowiedzUsuńThis Love- (jedyna piosenka napisana tylko przez Taylor), Wildest Dream, Wonderland moje faworyty reszta masakra. ;/ ;/ ;/
OdpowiedzUsuńbtw, wolałam "stay" w wersji triple z red niż ten dziwny dźwięk :D chocia piosenka całkiem fajna, poza tym małym, świdrującym umysł mankamentem heh
OdpowiedzUsuńJa jestem pozytywnie zaskoczona płytą :) You are in love skradło moje serce <3 Nie do końca jestem przekonana do Wildest dreams, ale głównie dlatego , że za bardzo pachnie mi Leną Del Ray. Poza tym Shake it off bardzo odstaje od reszty piosenek i dzięki Bogu za to, bo ta piosenka naprawdę mnie przeraziła. Dojrzały album, pop ale dobry pop , wyróżnia się na tle innych gwiazdek , no ale w końcu to Taylor, ona zawsze była jedyna w swoim rodzaju. Na pewno nie dołączy do grona Katy Perry, Rity Ory, czy kogo tam jeszcze, które robią wszystko na jedno kopyto. Ah no i Bad Blood, na to czekałam najbardziej, refren trochę nie domaga , zwrotki są o wiele bardziej dynamicznie ale i tak... cudo <3
OdpowiedzUsuńJa jak tylko usłyszałam o wyciekach byłam zniesmaczona. Nie sądzicie, że Tay powinna mieć prawo zdecydować kiedy ludzie usłyszą Jej album? To po prostu nie fair i pomimo tego, że mnie korci to poczekam do premiery, żeby się cieszyć razem z Tay. Jak dla mnie najgorsi są ludzie, którzy deklarują jak bardzo kochają Taylor, a jak jest taka sytuacja, to Jej nie szanują -,- A ona jest taka cudowna! Nawet pozwoliła niektórym, najwierniejszym fanom posłuchać płyty (wiadomo, że nie wszystkim, no bo to by było bezsensu), kto inny tak robi? Sądzę, że to nie jest uczciwe :(
OdpowiedzUsuńNo jaaaaaasne.... ;-] Bez jaj z tą "nieuczciwością". Z resztą niech każdy robi co chce.
OdpowiedzUsuńA kto każe ci słuchać płyty teraz? Większość z nas i tak kupi płytę, więc zachowa się fair w stosunku do Tay, między innymi pozwalając jej zarobić na płycie (o ile w ogóle coś z tego dostanie), o czym wielu artystów może pomarzyć, także dla mnie żadna różnica czy przesłucham ją 3 dni przed premierą, w dniu premiery czy 2 po. A gdy już mówimy o byciu fair, to uważam że właśnie jak już ktoś zachował się nie fair, to właśnie Taylor, pozwalając posłuchać płytę wybranym (!) osobom, za zamkniętymi drzwiami.A winą za wyciek raczej trzeba obarczyć sklepy które chyba nie wiedzą że 27 października to nie 24 czy 23 i zaczęły wcześniej sprzedawać. Poza tym, Tay nie jest na rynku od roku czy dwóch, a od chyba 8 i wydaje mi się że zna ryzyko. A z innej strony chyba powinna się cieszyć, że ludzie tak bardzo chcą posłuchać jej płyty, że siedzą dniami i nocami, przeszukując internet, czekając na wyciek, by móc ją już posłuchać. To chyba o czymś też świadczy :)
OdpowiedzUsuńPoza tym, ja nikogo nie 'kocham'. Lubię Taylor, jestem fanem jej muzyki, szanuję ją jako osobę, za jej poglądy i dobrą muzykę, ale słowo 'kocham' jest moim zdaniem mocno przesadzone.
OdpowiedzUsuńBtw bad blood jest serio o Katy? Jakoś tak mi nie pasuje... :P Chodzi o to , że tekst wydaje się być o dwojgu ludzi , którzy byli kiedyś ze sobą naprawdę blisko. A Taylor i Katy nie wydawały się nigdy tak bardzo kochać siebie nawzajem... I brzmi bardziej jakby to było kierowane do mężczyzny.
OdpowiedzUsuńCo do kocham to to, tak dosłownie, bo gdzieś, kiedyś czytałam "kocham Tay, nie mogę się doczekać, jak coś wycieknie"... A co do spotkań to się nie zgadzam, bo Taylor bardzo długo i starannie wybierała fanów, z różnych części kraju, i jak patrzyłam na tublry tych ludzi to oni naprawdę bardzo się udzielają w "Taylorowy" sposób. A my mogliśmy poczytać relacje i płyta była nam bliższa. Myślę, że to nie jest w porządku i nie mówię tylko o ludziach, którzy to ściagają, ale PRZEDE WSZYSTKIM O SKLEPACH, KTÓRE WYMYŚLIŁY WŁASNY DZIEŃ PREMIERY :( Ona robi co może żeby wprowadzić "dreszczyk emocji", a ktoś sprzedaje płyty bez jej zgody - super :(
OdpowiedzUsuńMieliśmy dreszczyk emocji pomiędzy "Shake It Off" a ukazaniem się "Out of the Woods", życie w świadomości, że cała płyta może brzmieć jak pierwszy singiel to było niezapomniane kilkadziesiąt dni niepewności :P
OdpowiedzUsuńhahahahaha zgadzam się w 100%!!! :D :D
OdpowiedzUsuńJakie mają tytuły piosenki 14,15, 16? ;>
OdpowiedzUsuńLuthien jestem bardzo ciekawa Twojej opinii na temat nowej płyty... :-)
OdpowiedzUsuńWolę poczekać do premiery. Zgodzę się z komentarzami iż trzeba też uszanować premierę płyty Tay, a nie kilka dni przed już wiedzieć wszytko, nie ma już tej niespodzianki dla fanów od Tay, teraz już po co wam w sumie ta premiera 27 jak i tak już wiecie jakie są piosenki i jak brzmią. Płytę tak i tak kupicie (przypuszczam) ale ta ciekawość widzę jest silniejsza od was samych ;) No cóż trudno wasza sprawa, ja wolę poczekać i tak jak ktoś napisał cieszyć się razem z Tay premierą i wydaniem płyty :D
OdpowiedzUsuńTakie moje zdanie.
Pozdrawiam.
Ach, chyba mało ludzi się z nami zgadza :D
OdpowiedzUsuńPozdrowionka też :)
Czy jest jakiś inny link bo niestety pobrałam album ale nie chce się odtwarzać :(
OdpowiedzUsuń" A gdy już mówimy o byciu fair, to uważam że właśnie jak już ktoś zachował się nie fair, to właśnie Taylor, pozwalając posłuchać płytę wybranym (!) osobom, za zamkniętymi drzwiami."
OdpowiedzUsuńCzyli Twoim zdaniem Taylor powinna zaprosić wszystkich milionów fanów do tego z całego świata tak, wtedy było by fair ? Myślenia -,-.
Ci "wybrani" to fani m.in też i Ci co wystąpili w jej teledysku, to była taka nagroda i m.in to że mogli z nią spędzić czas i mieli z nią zdjęcia, mogli pogadać, ja np. marzyłabym o spotkaniu z Tay.
Nie uważam że powinna zaprosić wszystkich. Nie powinna zapraszać nikogo. U nas też są ogromni fani, co słuchają jej od pierwszej płyty i uważam że jeśli chce zrobić coś takiego, powinien albo być konkurs, by wszyscy mieli szansę, albo nie robić nic.
OdpowiedzUsuńTo tylko moje zdanie. Bardzo się cieszę że już jest lista, wyciek, ale moja decyzja jest taka żeby poczekać do premiery i tyle. Nie muszę się z wami zgadzać, nie bronię wam słuchać, anie nie krytykuję, ale dziękuję za pozdrowienia.
OdpowiedzUsuńP.s mam nadzieję że źle mnie nie zrozumiałaś, mówiłam to w dobrej mierze :P :D
Jak ktoś nie może pobrać to niech zostawi maila w komentarzu ja wyśle płyte deluxe. Bede aktywna baardzo długo :D
OdpowiedzUsuńOwszem, masz rację, ale i tak nawet jakby był i ten konkurs, sądzę że tylko garstka by się znalazła (10-12 osób albo mniej) mało praw podobne aby akurat trafiło na Polki, gdyż u nas Tay ma sporo fanów, na jedno by wyszło. Ale to co powiedziałaś też by było dobre.
OdpowiedzUsuńpo pierwszym przesłuchaniu, kocham Blank space, This love, Style <3
OdpowiedzUsuńJa bardzo proszę! ratujesz mi życie! :))) musiclover13@interia.pl
OdpowiedzUsuńNie mogę otworzyć :c
OdpowiedzUsuńNie mogę otworzyć :c dari08@onet.pl
OdpowiedzUsuńwww.leakedearly.net/albums/taylor-swift-1989-album-2/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=taylor-swift-1989-album-2
OdpowiedzUsuńinny link
Taaaak! <3 meowing@onet.eu
OdpowiedzUsuńa nie, przepraszam, nie wysylaj, i tak nie mam hasla na to konto... :D
OdpowiedzUsuńLuthien widziałaś https://www.facebook.com/SwiftNewsPL/posts/301564836716423 ? moim zdanie dziewczyny z SNPL przesadziły nie powinny się mieszać każdy ma prawo dodawać na swojego bloga to co chcę
OdpowiedzUsuńChyba żartują cholera jasna... NIE MOGĄ USUNĄC BLOGA LUTHIEN.
OdpowiedzUsuńEh sekty...
OdpowiedzUsuńLuthien nie wrzucila plikow do sieci ani nawet linka, wiec trochę to smieszne
OdpowiedzUsuńNo chyba nie ma właśnie takiego prawa, to jest łamanie przepisów i właśnie w takich momentach się zgłasza niektóre strony. Tak samo można zgłaszać jak ktoś dodaje piosenki, które nie zostały oficjalnie wydane i wtedy YT "wycisza". Przykro mi, ale to jest sprawiedliwe i normalne, że Tay się te wycieki nie podobają i chce to zatrzymać.
OdpowiedzUsuńDziwi mnie postawa tych "obrończyń sprawiedliwości". Płytę i tak większosc z nas zamierza kupic, a to czy teraz przesłuchamy wycieków to tylko i wyłącznie nasza INDYWIDUALNA decyzja, ktora nie krzywdzi Taylor w zaden sposob. Nie znosze ludzi, ktorzy mowia innym, co maja robic.
OdpowiedzUsuńpoproszę o płytkę ohewua@gmail.com ;)
OdpowiedzUsuńTo nic złego że płyta wyciekła, nie przesadzajmy.Nikt nie każe ci słuchać, a po drugie skąd wiecie, że dana osoba nie kupi później płyty? Niektórzy są przewrażliwieni :) Pozdrawiam także ''cudowne'' dziewczyny z SNPL :*
OdpowiedzUsuńdobra to niech zgłaszają strony na których piosenki są dostępne do ściągnięcia a nie strony na których ktoś gdzieś w komentarzu wrzucił link a Luthien nie złamała prawa bo to nie ona wrzuciła te piosenki do internetu
OdpowiedzUsuńTylko że tego nie zgłosiła Tay i Tay na to nie reaguje, reagują jakieś psychofanki, szurnięte 'obrończynie sprawiedliwości', które szukają możliwości by przypodobać się Tay, która i tak nie będzie mieć pojęcia o ich istnieniu. Po pierwsze Luthien nie opublikowała ani płyty ani nie opublikowała linka, opublikował ktoś w komentarzach. Po drugie nie łamiemy przepisów, ściąganie z serwerów hostingowych na własny użytek jest dozwolone i nie jest karalne, także przyczepili się do rzeczy, które nie są karalne i Taylor Nation nic nie może z tym zrobić. Poza tym, panieneczki z SNPL twierdzą, że nie mamy zamiaru kupić płyty - błąd, większość z nas dawno już zamówiła, a dziewczyny są po prostu zazdrosne, że Luthien ma więcej nazwijmy to 'fanów' niż one. I jak już powinny kogoś zgłosić, to tego kto opublikował płytę i w ogóle uważam że cała ta szopka z 'jesteś zły, nie kochasz Taylor, bo słuchasz wycieku' za śmieszna i bezsensowna, Każdy ma prawo robić co chce i btw - płyta jest świetna i ja to już wiem, oni jeszcze nie :D
OdpowiedzUsuńja naprawdę podziwiam pracę dziewczyn z facebooka bo są na bieżąco i dużo pracy wkładają w tą stronę ale trochę uważają się za niewiadomo kogo nawet strach się ich zapytać o coś na asku po odpowiadają z taką łaską nie każdy musi wiedzieć o Tay wszystko a one uważają że jak ktoś czegoś nie wie to jest jakiś niedorozwinięty i każdy kto ma inne zdanie niż one odrazu jest obrażany
OdpowiedzUsuńLusia, zgłaszam Cię do Taylor Nation 8)
OdpowiedzUsuńDokładnie. Mam nadzieję, że przeczytają to dziewczyny, które "uprzejmie doniosły", bo to był cios poniżej pasa.
OdpowiedzUsuńweźcie się ludzie ogarnijcie... Nie pierwszy nie ostatni raz płyta Taylor wyciekła. Przecież przy Red były wcześniejsze przecieki i jakoś nikt nigdy nie robił tyle zamieszania jak teraz... Zgłaszanie do TN?? Serio...
OdpowiedzUsuńPrzyznam się, ściągnęłam płytę, ale jeszcze nie słucham, jakoś nie mogę się zebrać w sobie. I nie zamierzam też nikogo krytykować za to, że sobie płytę pobrał wcześniej. Każdy ma swój mózg i robi co chce, więc najlepiej odpowiadać za to co się robi samemu, a nie oczerniać kogoś i robić z igły widły. Kto będzie chciał to i tak płytę kupi, a taylor i tak pobije kolejny rekord, a znając życie i tak każdy ściągnie te piosenki z neta i tak, więc nie rozumiem o co to wielkie zamieszanie.
i tak cię kocham, bb :P
OdpowiedzUsuńJak nudne musi być życie zgłaszających... Byłam na bieżąco z SNPL i z tym blogiem, ale chyba przestanę zaglądać na to pierwsze, bo to całe zgłaszanie jest żałosne jak dla mnie. A co do chamstwa adminek SNPL to też już dawno to zauważyłam. Tolerowałam, ale koniec z tym. Chcą mieć komentowane posty, a prawda jest taka że jak coś napiszesz to od razu cię zjadą. I to samo na asku. Wielką łaskę robią. A Ciebie Luthien uwielbiam, Nie zrobiłaś nic złego! xx
OdpowiedzUsuń14. Wonderland
OdpowiedzUsuń15. You are in love
16. New romantics
Pozdrawiam bardzo ciepło konkurencję <3
OdpowiedzUsuńOd zawsze wychodziłam z założenia, że jak ktoś ma zamiar kupić płytę, to kupi. A jak ktoś ma zamiar przesłuchać nielegalnie, to przesłucha - czy to w piątek, czy w poniedziałek.
no więc jestem trochę pół na pół - z jednej strony: to trochę nie jest to samo, a z drugiej: asdfghasdfg
OdpowiedzUsuńpóki nie przesłucham tego albumu kilkanaście razy, wsłucham się w teksty piosenek, to trudno sformułować opinię
na razie zakochałam się w Style <3 This Love i Clean są przepiękne, Blank Space rozwala :D
A wiesz czemu nie zgłaszały jak wyciekło RED? Bo one nie wiedziały kto to wogóle Taylor Swift. Jak Luthien zaczynała bloga o Taylor prowadzić to niektóre osoby z SNPL jeszcze na chleb beep mówiły :). Mleko pod nosem a świat chca naprawiać. Ehhh.
OdpowiedzUsuńmam tak samo dużo bardziej wolę ten blog a Luthien ma chyba anielską cierpliwość bo czasami po kilka razy odpowiada na te same pytania i jeszcze nigdy nie napisała do nikogo czegoś chamskiego
OdpowiedzUsuńczasami tak bardzo brakuje mi przycisku lubię to pod komentarzami, świetnie to ujęłaś
OdpowiedzUsuńLuthien jest WIELKA. Nigdy jeszcze tego nie pisałam, a chyba powinnam. Te wszystkie newsy, najnowsze linki, filmiki, cokolwiek... I w dodatku da się z nią pogadać. Odwiedzam ten blog już od kilku lat, bo jest najlepszy ze wszystkich istniejących stron o Taylor ;)
OdpowiedzUsuńTo ja dodam coś od siebie. Mam dwie ulubione strony o Taylor - Ten blog jest jedyną polską stroną o Taylor na którą wchodzę. Nie udzielam się na forach, rzadko piszę komentarze -a to co teraz się dzieje jest dziecinne i żałosne. Niech każdy robi to co chce - jego sprawa. Ktoś chce słuchać niech słucha, ktoś czeka do premiery - niech czeka. I tak wiadomo, że po premierze reszta pobierze płytę z chomika ;p A tak w ogóle to o co chodzi - przecież nikt tutaj nie wstawił linka do ściągnięcia?
OdpowiedzUsuńZałożę się, że połowa tych skarżących "fanek" nie wiedziała kim jest Taylor Swift kiedy powstał ten blog. Luthien nie znam Cię - ale śmiało mogę powiedzieć, że tak naprawdę jesteś najbardziej oddaną fanką Taylor w Polsce ;) Ten blog był pierwszą stroną o Taylor. Czy to nie Twój filmik Taylor wstawiła na MySpace jeszcze na początkach swojej kariery? (i teraz pewnie większość nowych fanów zastanawia się co to myspace albo nawet nie pamięta MySpace Taylor?;p
Luthien była fanką Taylor kiedy ta nie była jeszcze światową gwiazdą i nie wiem jak ktoś teraz może czepiać się Luthien za coś czego nie zrobiła - bo nie udostępniła tutaj linka.....
Cała ta wojna fanów jest żałosna... Jeszcze czegoś takiego nie spotkałam w żadnym fanclubie poważnych muzyków... Jeżeli skasują ten blog to - nawet nie wiem czy będę miała ochotę na słuchanie 1989....
Oczywiście że nie mogą. Jak już ktoś wspomniał ściąganie na własny użytek jest dozwolone (przynajmniej w Polsce). Łamaniem prawa byłoby wrzucenie płyty do sieci, udostępnianie jej.
OdpowiedzUsuńWielkie mi oburzenie, dobrze piszecie że poprzednio też były wycieki i nikt takiej afery nie robił. A o ich stronie na facebooku nawet nie wiedziałam - dla mnie 'wyrocznią' jest Luthien :) Tylko tutaj zaglądam po najświeższe informacje itp.
A tak poza tym już widzę jak ktokolwiek za granicą będzie interesował się tym że czyiś blog w Polsce (co dla nich jest pewnie końcem świata :P ) podał informację o wycieku. Zabawny jest ich tok myślenia.
Pozdrawiam, i za kilka minut przesłucham płytę!
A ja serio bardziej lubię odpowiadać na pytania niż pisać newsy. Taki ze mnie leń :P
OdpowiedzUsuńTo co napisałaś to czysta prawda. Aż mi się mówić nie chce. Rzucają się na każdego. Niech się odczepią od Luthien!!!
OdpowiedzUsuńPodpisuje się pod komentarzami wyżej. Ja bym zginęła bez tego bloga jak ciotka w Czechach :P bez Luthien o wielu rzeczach na temat Taylor bym się nigdy nie dowiedziała, o wielu rzeczach za które Taylor naprawdę kocham. Żałuję tylko , że jest tak mało tak dobrych blogów jak ten. Nie zawsze komentuje, ale sprawdzam go codziennie, żeby być na bieżąco. Cieszę się , że taka strona istnieje, nie ma opcji, żeby ją zamknąć...
OdpowiedzUsuńMyślę, że Taylor obchodzi to, że jej płyta będzie przesłuchana za wcześnie, i ludzie z Taylor Nation już podziękowali na twitterze wszystkim, którzy chronią muzykę Tay.
OdpowiedzUsuńPo pierwsze myślę, że liczy się to, że na stronie są linki, a one są w komentarzach, i ich nie obchodzi kto je dodaje. Po drugie pisząc, rozpowszechniając miejsca gdzie można ściągnąć album i przesyłając go drogą mailową, nie byłabym tego taka pewna. A co do tych panieneczek, to to właśnie one nawiązały kontakt z Taylor Nation :) Chciałam jeszcze zaznaczyć, że to nie jest tak, że każdy może robić co chcę, bo przecież to, że ta płyta jest zamieszczona, poważnie łamie prawa, a ludzie, którzy ją ściągają popierają to.
pati_ps@op.pl
OdpowiedzUsuńSama powiedziałaś ludzie z Taylor Nation, to nie sama Taylor, ona nie wyraziła swojego zdania na ten temat. A płyty nikt jej nie wykradł, tylko legalnie kupił, więc gdzie łamie prawa? Poza tym wszyscy tak bronicie Taylor i tej płyty, a założę się że pierwszą rzecz jaką zrobicie będzie ściągnięcie tej płyty z jakiegoś hostingu, co będzie równie ,nielegalne,, jak to co my robimy teraz.
OdpowiedzUsuńA tak z innej strony, naprawde komuś się wydaje, że ktoś się będzie interesować, takim krajem jak Polska? Taylor Nation pewnie myśli że to gdzieś pomiędzy Chinami a Australią.
I wooow, nawiązały kontakt z TN, no jestem pod wrażeniem, to prawie tak jakby rozmawiały z Taylor... ups.. to prawie, jednak robi jakąś różnicę, to nadal nie Taylor...
A pójście po trupach żeby tylko spotkać swojego idola, którego twórczość znają zapewne od 2, góra 3 lat, uważam za straszne płaskie i niskie.
Przesłuchałam. Cofam moje słowa po premierze Shake it off. To jest dobry album, nie dziwię się że Taylor jest z niego dumna. Jest to zupełnie nowe brzmienie ale ma to coś :) przesłuchałam na spokojnie z zamkniętymi oczami leżąc sobie w ciemnym pokoju. To ciągle nasza Tay - owszem inny styl ale teksty to Tay. Może to tylko takie wrażenie po pierwszym przesłuchaniu ale podoba mi się ten album. Nawet dosłuchałam się tam gdzieś w którejś piosence gitary, tak mnie wzruszyło bo bałam się że jej na albumie nie usłyszę :)
OdpowiedzUsuńAle jakie to ma znaczenie, że my teraz przesłuchujemy płytę która wyciekła, a Wy przesłuchacie tę samą płytę w poniedziałek? (MOŻE w poniedziałek, bo wątpię, żeby płyta była w Polsce już wtedy). To żadna różnica. I Wy kupicie płytę, i my. Z tym tylko, że my odsłuchujemy ją wcześniej, i powiem wam, że jest świetna.
OdpowiedzUsuńSkontaktowałyście się z Taylor Nation i... co? Myślisz, że Taylor naprawdę tak bardzo obchodzi to, że jej płyta wycieknie kilka dni przed premierą? Ona i tak wie, że album sprzeda się w rekordowej liczbie egzemplarzy... I ma rację. To, że niektórzy słuchają albumu teraz, NICZEGO nie zmieni :D
A bardzo nie okej jest to, że wiele oddanych "fanek" (chciałoby się powiedzieć "fanatyczek") zabrania innym słuchania tych wycieków, zgłasza, każe usuwać... Bez przesady. Niech każdy będzie odpowiedzialny za siebie. Nie chcesz słuchać to nie słuchaj, ale nie uszczęśliwiaj na siłę kogoś innego i nie udawaj nie wiadomo po co wielkiej obrończyni muzyki Taylor, bo naprawdę wyciek jej płyty to nie największy globalny problem ;)
Ale serio, z czystym chamstwem na SNPL spotkałam się już kilka razy, bo jest granica między upominaniem kogoś, a zwyczajnym jechaniem, że ktoś nie zrozumiał tematu... To są nie jednostkowe przypadki na tym fanpejdżu. One są bezczelne i po prostu chcą zniszczyć konkurencję, ale niech wiedzą, że to wpływa tylko na ich niekorzyść. WIELKI MINUS DLA SWIFT NEWS POLSKA za bycie po prostu KAPUSIEM. Do klocków koleżanki, a nie na fejsbuku wielkie fanki z siebie robicie i obrończynie sprawiedliwości. Jak już zgłosiłyście, to trzeba było się pochwalić - to dla mnie najbardziej żałosne. Ja pierdzielę -.-
OdpowiedzUsuńprzeczytałem tylko część komentarzy i może coś konkretnego mi umknęło, ale jak doszłyście od zgłoszenia bloga TN do jego zamknięcia? :)
OdpowiedzUsuńTak, to filmik Luthien Taylor umieściła na swoim MySpace'sie razem z przemiłym komentarzem w bardzo zamierzchłych czasach, kiedy paniusie z SNPL nawet nie były jeszcze w planach swoich rodziców. Tego nie przeskoczą choćby nie wiem ile kapowały, wylewały żółci i zazdrościły.
OdpowiedzUsuńczy tylko dla mnie Wildest Dreams brzmią jak Lana Del Rey??
OdpowiedzUsuńNie, nie tylko Tobie :) ale jak dla mnie to wciąż całkiem dobra piosenka :) ludzie z Secret Sessions mówili, że na tej płycie będzie można znaleźć trochę Lany Del Ray i Lorde i mieli rację :) chociaż nie wiem dokładnie jak tam z Lorde, nie znam jej twórczości :P
OdpowiedzUsuńWidzę, że moje określenie "obrończynie sprawiedliwości" się przyjęło xD
OdpowiedzUsuńPytanie do Luthier jak długo jesteś Swiftie, kiedy zaczełaś jej słuchać ?
OdpowiedzUsuń:)
Nie lubię o sobie mówić Swiftie, choć to się już przyjęło w szerszym znaczeniu niż jeszcze dwa lata temu. W każdym razie Taylor poznałam w listopadzie 2007 roku, dokładnie w momencie, gdy pojawił się teledysk do "Our Song" <333 Ach wspomnienia <3
OdpowiedzUsuńTak ? O rany, to pięknie, ja powiem szczerze też nie powiedziałabym o sobie Swiftie z rok albo 3 lata temu, ale ja ją poznałam w 2011 roku. Pierwsza jakąkolwiek usłyszałam piosenkę to :"Love Story" tak polubiłam że chciałam więcej poznać jej piosenek potem :"Fifteen"
OdpowiedzUsuń"Mean" "You belong with me" i już dalej poszło ;).
Od tamtego czasu, polubiłam ją bardzo i do dziś tak mam, sprawdzam o niej info, wchodzę na różne źródła a na Twój blog wchodzę już chyba prawie 2 lata, nie komentowałam, ale codziennie śledziłam twoje nowe posty, bardzo się ucieszyłam i polubiłam, gdyż nie ma innych blogów na którym były by świeże informacje o naszej artystce :)
Dziękuję Tobie za ten blog i naprawdę trzymam kciuki mocno oby tak dalej :*
Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję że odpisałaś :D
Obecnie mam tylko jedną myśl na temat tego albumu: niech ktoś każe Taylor nagrać go jeszcze raz, tym razem używając prawdziwych instrumentów.
OdpowiedzUsuńKiedy do JASNEJ CHOLERY będzie można zamówić album w empiku?!
OdpowiedzUsuńzwykłe wydanie juz jest za 47 zł, deluxe jeszcze nie :(
OdpowiedzUsuńhttp://www.empik.com/1989-deluxe-edt-taylor-swift,p1102228341,muzyka-p
OdpowiedzUsuńWskoczyło!
Zamawia ktoś z empiku deluxe?
OdpowiedzUsuńOj tam oj tam, muzyka tworzona elektroniczna też może brzmieć dobrze... Też chcialabym usłyszeć niektóre z tych piosenek inaczej (np. Wildest dreams na pianinie...), ale nauczyłam się już nie dyskryminować różnych gatunków muzycznych i Tobie życzę tego samego, chociaz każdy ma prawo do własnego zdania :)
OdpowiedzUsuńjesuisagata@gmail.com
OdpowiedzUsuńUwielbiam twórczość Taylor i pomimo, że przesłuchałam do tej pory jedną piosenkę to już jestem zakochana...
OdpowiedzUsuńTak strasznie się zgadzam! Te piosenki nie są złe, ale nad produkcją też ubolewam, a naprawdę słucham dużo elektroniki, więc nie na tym polega problem =='
OdpowiedzUsuńTEAM LUTHIEN!
OdpowiedzUsuńHaters gonna hate! <3
ja już zamówiłam :D obie wersje :D
OdpowiedzUsuńja już zamówiłam
OdpowiedzUsuńPrzecież deluxe składa się z podstawowej plus bonusy, chyba że coś przeoczyłam O_O
OdpowiedzUsuńChyba krytyka postępowania adminek z SNPL je bardzo zabolała. Wywód swojego postępowania na pół strony napisały jakie to one uczciwe że musiały i inne ble ble ble.
OdpowiedzUsuńPS czy ktoś może krótko poinformować o recenzjach płyty Taylor?
Najbardziej podoba mi się komentarz: zgłosiłyśmy bo chciałyśmy - nie ma to jak pełna profeska, nie czuć w tym żadnej zazdrości itp,w ogóle... :D. Chcę powiedzieć, ze mam ubaw po pachy :D (nie żeby nie zależało mi na blogu Luthien - zaglądam tu od samego początku mojej przygody z Taylor, a to już szmat czasu i uważam to za najlepsze i najrzetelniejsze źródło), po prostu jest to, jak ktoś ujął dziecinada :D
OdpowiedzUsuńTak, chodzi mi o to że zamówiłam i podstawowe CD, i deluxe :)
OdpowiedzUsuńpomińmy to że dziecinada itp, ale one faktycznie nikogo nie obraziły, a tu sie za zgłoszenie bloga pojechały na nie hejty jakich mało, mi sie nie dobrze robiło jak czytałam. Ochłońmy wszyscy, bo Tayor powinna nas łączyć a nie dzielić :(
OdpowiedzUsuńto z skąd w końcu można ściągnąć piosenki?:p wszystkie linki które podaliście pokazują mi komunikat wirusa....:/
OdpowiedzUsuńDziewczyny w linku pod poprzednim postem każą mi pisać mój numer tel. Czy robię coś źle? pomocy
OdpowiedzUsuńPłytę sciągnelam,ale cierpliwie czekam do poniedziałku rano z przesłuchaniem :) Nawet nie wiecie jak trudno się powstrzymać od czytania tych wszystkich komentarzy tutaj ;d
OdpowiedzUsuńChyba po prostu link już nie działa.. :(
OdpowiedzUsuń