1989

19:57

Ponieważ płyta właśnie wyciekła, dodaję ten news, żeby każdy mógł się podzielić wrażeniami ;)

96 komentarze

  1. Link w komentarzach w poprzednim poście ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Po pierwszym ogólnym przesłuchaniu podobają mi sie może 3-4 piosenki(ale to i tak nie jest to) a reszta troche mi zajeżdża Medern Talking xD

    OdpowiedzUsuń
  3. Ughhh, czemu to się tak wolno ściąga? :D jaram się ^^

    OdpowiedzUsuń
  4. Voice memos <3 omg...
    Na razie wszystko mi wpadło w ucho a najbardziej chyba Blank Spaces i Style ohhh

    OdpowiedzUsuń
  5. jak mnie śmieszą niektóre posty ludzi na tumblrze jakaś dziewczyna pisze żebyśmy uszanowali Tay i nie słuchali płyty tylko poczekali na premierę po czym patrze a ona była na którymś Secret Sessions jak bym wcześniej przesłuchała piosenki to też bym potem czekała do premiery

    OdpowiedzUsuń
  6. This Love- (jedyna piosenka napisana tylko przez Taylor), Wildest Dream, Wonderland moje faworyty reszta masakra. ;/ ;/ ;/

    OdpowiedzUsuń
  7. btw, wolałam "stay" w wersji triple z red niż ten dziwny dźwięk :D chocia piosenka całkiem fajna, poza tym małym, świdrującym umysł mankamentem heh

    OdpowiedzUsuń
  8. Ja jestem pozytywnie zaskoczona płytą :) You are in love skradło moje serce <3 Nie do końca jestem przekonana do Wildest dreams, ale głównie dlatego , że za bardzo pachnie mi Leną Del Ray. Poza tym Shake it off bardzo odstaje od reszty piosenek i dzięki Bogu za to, bo ta piosenka naprawdę mnie przeraziła. Dojrzały album, pop ale dobry pop , wyróżnia się na tle innych gwiazdek , no ale w końcu to Taylor, ona zawsze była jedyna w swoim rodzaju. Na pewno nie dołączy do grona Katy Perry, Rity Ory, czy kogo tam jeszcze, które robią wszystko na jedno kopyto. Ah no i Bad Blood, na to czekałam najbardziej, refren trochę nie domaga , zwrotki są o wiele bardziej dynamicznie ale i tak... cudo <3

    OdpowiedzUsuń
  9. Ja jak tylko usłyszałam o wyciekach byłam zniesmaczona. Nie sądzicie, że Tay powinna mieć prawo zdecydować kiedy ludzie usłyszą Jej album? To po prostu nie fair i pomimo tego, że mnie korci to poczekam do premiery, żeby się cieszyć razem z Tay. Jak dla mnie najgorsi są ludzie, którzy deklarują jak bardzo kochają Taylor, a jak jest taka sytuacja, to Jej nie szanują -,- A ona jest taka cudowna! Nawet pozwoliła niektórym, najwierniejszym fanom posłuchać płyty (wiadomo, że nie wszystkim, no bo to by było bezsensu), kto inny tak robi? Sądzę, że to nie jest uczciwe :(

    OdpowiedzUsuń
  10. No jaaaaaasne.... ;-] Bez jaj z tą "nieuczciwością". Z resztą niech każdy robi co chce.

    OdpowiedzUsuń
  11. A kto każe ci słuchać płyty teraz? Większość z nas i tak kupi płytę, więc zachowa się fair w stosunku do Tay, między innymi pozwalając jej zarobić na płycie (o ile w ogóle coś z tego dostanie), o czym wielu artystów może pomarzyć, także dla mnie żadna różnica czy przesłucham ją 3 dni przed premierą, w dniu premiery czy 2 po. A gdy już mówimy o byciu fair, to uważam że właśnie jak już ktoś zachował się nie fair, to właśnie Taylor, pozwalając posłuchać płytę wybranym (!) osobom, za zamkniętymi drzwiami.A winą za wyciek raczej trzeba obarczyć sklepy które chyba nie wiedzą że 27 października to nie 24 czy 23 i zaczęły wcześniej sprzedawać. Poza tym, Tay nie jest na rynku od roku czy dwóch, a od chyba 8 i wydaje mi się że zna ryzyko. A z innej strony chyba powinna się cieszyć, że ludzie tak bardzo chcą posłuchać jej płyty, że siedzą dniami i nocami, przeszukując internet, czekając na wyciek, by móc ją już posłuchać. To chyba o czymś też świadczy :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Poza tym, ja nikogo nie 'kocham'. Lubię Taylor, jestem fanem jej muzyki, szanuję ją jako osobę, za jej poglądy i dobrą muzykę, ale słowo 'kocham' jest moim zdaniem mocno przesadzone.

    OdpowiedzUsuń
  13. Btw bad blood jest serio o Katy? Jakoś tak mi nie pasuje... :P Chodzi o to , że tekst wydaje się być o dwojgu ludzi , którzy byli kiedyś ze sobą naprawdę blisko. A Taylor i Katy nie wydawały się nigdy tak bardzo kochać siebie nawzajem... I brzmi bardziej jakby to było kierowane do mężczyzny.

    OdpowiedzUsuń
  14. Co do kocham to to, tak dosłownie, bo gdzieś, kiedyś czytałam "kocham Tay, nie mogę się doczekać, jak coś wycieknie"... A co do spotkań to się nie zgadzam, bo Taylor bardzo długo i starannie wybierała fanów, z różnych części kraju, i jak patrzyłam na tublry tych ludzi to oni naprawdę bardzo się udzielają w "Taylorowy" sposób. A my mogliśmy poczytać relacje i płyta była nam bliższa. Myślę, że to nie jest w porządku i nie mówię tylko o ludziach, którzy to ściagają, ale PRZEDE WSZYSTKIM O SKLEPACH, KTÓRE WYMYŚLIŁY WŁASNY DZIEŃ PREMIERY :( Ona robi co może żeby wprowadzić "dreszczyk emocji", a ktoś sprzedaje płyty bez jej zgody - super :(

    OdpowiedzUsuń
  15. Mieliśmy dreszczyk emocji pomiędzy "Shake It Off" a ukazaniem się "Out of the Woods", życie w świadomości, że cała płyta może brzmieć jak pierwszy singiel to było niezapomniane kilkadziesiąt dni niepewności :P

    OdpowiedzUsuń
  16. hahahahaha zgadzam się w 100%!!! :D :D

    OdpowiedzUsuń
  17. Jakie mają tytuły piosenki 14,15, 16? ;>

    OdpowiedzUsuń
  18. Luthien jestem bardzo ciekawa Twojej opinii na temat nowej płyty... :-)

    OdpowiedzUsuń
  19. ~CrazySwiftie ● нσηєѕтℓу24 października 2014 22:11

    Wolę poczekać do premiery. Zgodzę się z komentarzami iż trzeba też uszanować premierę płyty Tay, a nie kilka dni przed już wiedzieć wszytko, nie ma już tej niespodzianki dla fanów od Tay, teraz już po co wam w sumie ta premiera 27 jak i tak już wiecie jakie są piosenki i jak brzmią. Płytę tak i tak kupicie (przypuszczam) ale ta ciekawość widzę jest silniejsza od was samych ;) No cóż trudno wasza sprawa, ja wolę poczekać i tak jak ktoś napisał cieszyć się razem z Tay premierą i wydaniem płyty :D

    Takie moje zdanie.

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  20. Ach, chyba mało ludzi się z nami zgadza :D
    Pozdrowionka też :)

    OdpowiedzUsuń
  21. Czy jest jakiś inny link bo niestety pobrałam album ale nie chce się odtwarzać :(

    OdpowiedzUsuń
  22. ~CrazySwiftie ● нσηєѕтℓу24 października 2014 22:20

    " A gdy już mówimy o byciu fair, to uważam że właśnie jak już ktoś zachował się nie fair, to właśnie Taylor, pozwalając posłuchać płytę wybranym (!) osobom, za zamkniętymi drzwiami."


    Czyli Twoim zdaniem Taylor powinna zaprosić wszystkich milionów fanów do tego z całego świata tak, wtedy było by fair ? Myślenia -,-.

    Ci "wybrani" to fani m.in też i Ci co wystąpili w jej teledysku, to była taka nagroda i m.in to że mogli z nią spędzić czas i mieli z nią zdjęcia, mogli pogadać, ja np. marzyłabym o spotkaniu z Tay.

    OdpowiedzUsuń
  23. Nie uważam że powinna zaprosić wszystkich. Nie powinna zapraszać nikogo. U nas też są ogromni fani, co słuchają jej od pierwszej płyty i uważam że jeśli chce zrobić coś takiego, powinien albo być konkurs, by wszyscy mieli szansę, albo nie robić nic.

    OdpowiedzUsuń
  24. ~CrazySwiftie ● нσηєѕтℓу24 października 2014 22:27

    To tylko moje zdanie. Bardzo się cieszę że już jest lista, wyciek, ale moja decyzja jest taka żeby poczekać do premiery i tyle. Nie muszę się z wami zgadzać, nie bronię wam słuchać, anie nie krytykuję, ale dziękuję za pozdrowienia.

    P.s mam nadzieję że źle mnie nie zrozumiałaś, mówiłam to w dobrej mierze :P :D

    OdpowiedzUsuń
  25. Jak ktoś nie może pobrać to niech zostawi maila w komentarzu ja wyśle płyte deluxe. Bede aktywna baardzo długo :D

    OdpowiedzUsuń
  26. ~CrazySwiftie ● нσηєѕтℓу24 października 2014 22:31

    Owszem, masz rację, ale i tak nawet jakby był i ten konkurs, sądzę że tylko garstka by się znalazła (10-12 osób albo mniej) mało praw podobne aby akurat trafiło na Polki, gdyż u nas Tay ma sporo fanów, na jedno by wyszło. Ale to co powiedziałaś też by było dobre.

    OdpowiedzUsuń
  27. po pierwszym przesłuchaniu, kocham Blank space, This love, Style <3

    OdpowiedzUsuń
  28. Ja bardzo proszę! ratujesz mi życie! :))) musiclover13@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Nie mogę otworzyć :c

    OdpowiedzUsuń
  30. Nie mogę otworzyć :c dari08@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. www.leakedearly.net/albums/taylor-swift-1989-album-2/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=taylor-swift-1989-album-2


    inny link

    OdpowiedzUsuń
  32. Taaaak! <3 meowing@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  33. a nie, przepraszam, nie wysylaj, i tak nie mam hasla na to konto... :D

    OdpowiedzUsuń
  34. Luthien widziałaś https://www.facebook.com/SwiftNewsPL/posts/301564836716423 ? moim zdanie dziewczyny z SNPL przesadziły nie powinny się mieszać każdy ma prawo dodawać na swojego bloga to co chcę

    OdpowiedzUsuń
  35. Chyba żartują cholera jasna... NIE MOGĄ USUNĄC BLOGA LUTHIEN.

    OdpowiedzUsuń
  36. Luthien nie wrzucila plikow do sieci ani nawet linka, wiec trochę to smieszne

    OdpowiedzUsuń
  37. No chyba nie ma właśnie takiego prawa, to jest łamanie przepisów i właśnie w takich momentach się zgłasza niektóre strony. Tak samo można zgłaszać jak ktoś dodaje piosenki, które nie zostały oficjalnie wydane i wtedy YT "wycisza". Przykro mi, ale to jest sprawiedliwe i normalne, że Tay się te wycieki nie podobają i chce to zatrzymać.

    OdpowiedzUsuń
  38. Dziwi mnie postawa tych "obrończyń sprawiedliwości". Płytę i tak większosc z nas zamierza kupic, a to czy teraz przesłuchamy wycieków to tylko i wyłącznie nasza INDYWIDUALNA decyzja, ktora nie krzywdzi Taylor w zaden sposob. Nie znosze ludzi, ktorzy mowia innym, co maja robic.

    OdpowiedzUsuń
  39. poproszę o płytkę ohewua@gmail.com ;)

    OdpowiedzUsuń
  40. To nic złego że płyta wyciekła, nie przesadzajmy.Nikt nie każe ci słuchać, a po drugie skąd wiecie, że dana osoba nie kupi później płyty? Niektórzy są przewrażliwieni :) Pozdrawiam także ''cudowne'' dziewczyny z SNPL :*

    OdpowiedzUsuń
  41. dobra to niech zgłaszają strony na których piosenki są dostępne do ściągnięcia a nie strony na których ktoś gdzieś w komentarzu wrzucił link a Luthien nie złamała prawa bo to nie ona wrzuciła te piosenki do internetu

    OdpowiedzUsuń
  42. Tylko że tego nie zgłosiła Tay i Tay na to nie reaguje, reagują jakieś psychofanki, szurnięte 'obrończynie sprawiedliwości', które szukają możliwości by przypodobać się Tay, która i tak nie będzie mieć pojęcia o ich istnieniu. Po pierwsze Luthien nie opublikowała ani płyty ani nie opublikowała linka, opublikował ktoś w komentarzach. Po drugie nie łamiemy przepisów, ściąganie z serwerów hostingowych na własny użytek jest dozwolone i nie jest karalne, także przyczepili się do rzeczy, które nie są karalne i Taylor Nation nic nie może z tym zrobić. Poza tym, panieneczki z SNPL twierdzą, że nie mamy zamiaru kupić płyty - błąd, większość z nas dawno już zamówiła, a dziewczyny są po prostu zazdrosne, że Luthien ma więcej nazwijmy to 'fanów' niż one. I jak już powinny kogoś zgłosić, to tego kto opublikował płytę i w ogóle uważam że cała ta szopka z 'jesteś zły, nie kochasz Taylor, bo słuchasz wycieku' za śmieszna i bezsensowna, Każdy ma prawo robić co chce i btw - płyta jest świetna i ja to już wiem, oni jeszcze nie :D

    OdpowiedzUsuń
  43. ja naprawdę podziwiam pracę dziewczyn z facebooka bo są na bieżąco i dużo pracy wkładają w tą stronę ale trochę uważają się za niewiadomo kogo nawet strach się ich zapytać o coś na asku po odpowiadają z taką łaską nie każdy musi wiedzieć o Tay wszystko a one uważają że jak ktoś czegoś nie wie to jest jakiś niedorozwinięty i każdy kto ma inne zdanie niż one odrazu jest obrażany

    OdpowiedzUsuń
  44. Lusia, zgłaszam Cię do Taylor Nation 8)

    OdpowiedzUsuń
  45. Dokładnie. Mam nadzieję, że przeczytają to dziewczyny, które "uprzejmie doniosły", bo to był cios poniżej pasa.

    OdpowiedzUsuń
  46. weźcie się ludzie ogarnijcie... Nie pierwszy nie ostatni raz płyta Taylor wyciekła. Przecież przy Red były wcześniejsze przecieki i jakoś nikt nigdy nie robił tyle zamieszania jak teraz... Zgłaszanie do TN?? Serio...
    Przyznam się, ściągnęłam płytę, ale jeszcze nie słucham, jakoś nie mogę się zebrać w sobie. I nie zamierzam też nikogo krytykować za to, że sobie płytę pobrał wcześniej. Każdy ma swój mózg i robi co chce, więc najlepiej odpowiadać za to co się robi samemu, a nie oczerniać kogoś i robić z igły widły. Kto będzie chciał to i tak płytę kupi, a taylor i tak pobije kolejny rekord, a znając życie i tak każdy ściągnie te piosenki z neta i tak, więc nie rozumiem o co to wielkie zamieszanie.

    OdpowiedzUsuń
  47. i tak cię kocham, bb :P

    OdpowiedzUsuń
  48. Jak nudne musi być życie zgłaszających... Byłam na bieżąco z SNPL i z tym blogiem, ale chyba przestanę zaglądać na to pierwsze, bo to całe zgłaszanie jest żałosne jak dla mnie. A co do chamstwa adminek SNPL to też już dawno to zauważyłam. Tolerowałam, ale koniec z tym. Chcą mieć komentowane posty, a prawda jest taka że jak coś napiszesz to od razu cię zjadą. I to samo na asku. Wielką łaskę robią. A Ciebie Luthien uwielbiam, Nie zrobiłaś nic złego! xx

    OdpowiedzUsuń
  49. 14. Wonderland
    15. You are in love
    16. New romantics

    OdpowiedzUsuń
  50. Pozdrawiam bardzo ciepło konkurencję <3

    Od zawsze wychodziłam z założenia, że jak ktoś ma zamiar kupić płytę, to kupi. A jak ktoś ma zamiar przesłuchać nielegalnie, to przesłucha - czy to w piątek, czy w poniedziałek.

    OdpowiedzUsuń
  51. no więc jestem trochę pół na pół - z jednej strony: to trochę nie jest to samo, a z drugiej: asdfghasdfg

    póki nie przesłucham tego albumu kilkanaście razy, wsłucham się w teksty piosenek, to trudno sformułować opinię

    na razie zakochałam się w Style <3 This Love i Clean są przepiękne, Blank Space rozwala :D

    OdpowiedzUsuń
  52. A wiesz czemu nie zgłaszały jak wyciekło RED? Bo one nie wiedziały kto to wogóle Taylor Swift. Jak Luthien zaczynała bloga o Taylor prowadzić to niektóre osoby z SNPL jeszcze na chleb beep mówiły :). Mleko pod nosem a świat chca naprawiać. Ehhh.

    OdpowiedzUsuń
  53. mam tak samo dużo bardziej wolę ten blog a Luthien ma chyba anielską cierpliwość bo czasami po kilka razy odpowiada na te same pytania i jeszcze nigdy nie napisała do nikogo czegoś chamskiego

    OdpowiedzUsuń
  54. czasami tak bardzo brakuje mi przycisku lubię to pod komentarzami, świetnie to ujęłaś

    OdpowiedzUsuń
  55. Luthien jest WIELKA. Nigdy jeszcze tego nie pisałam, a chyba powinnam. Te wszystkie newsy, najnowsze linki, filmiki, cokolwiek... I w dodatku da się z nią pogadać. Odwiedzam ten blog już od kilku lat, bo jest najlepszy ze wszystkich istniejących stron o Taylor ;)

    OdpowiedzUsuń
  56. To ja dodam coś od siebie. Mam dwie ulubione strony o Taylor - Ten blog jest jedyną polską stroną o Taylor na którą wchodzę. Nie udzielam się na forach, rzadko piszę komentarze -a to co teraz się dzieje jest dziecinne i żałosne. Niech każdy robi to co chce - jego sprawa. Ktoś chce słuchać niech słucha, ktoś czeka do premiery - niech czeka. I tak wiadomo, że po premierze reszta pobierze płytę z chomika ;p A tak w ogóle to o co chodzi - przecież nikt tutaj nie wstawił linka do ściągnięcia?
    Założę się, że połowa tych skarżących "fanek" nie wiedziała kim jest Taylor Swift kiedy powstał ten blog. Luthien nie znam Cię - ale śmiało mogę powiedzieć, że tak naprawdę jesteś najbardziej oddaną fanką Taylor w Polsce ;) Ten blog był pierwszą stroną o Taylor. Czy to nie Twój filmik Taylor wstawiła na MySpace jeszcze na początkach swojej kariery? (i teraz pewnie większość nowych fanów zastanawia się co to myspace albo nawet nie pamięta MySpace Taylor?;p
    Luthien była fanką Taylor kiedy ta nie była jeszcze światową gwiazdą i nie wiem jak ktoś teraz może czepiać się Luthien za coś czego nie zrobiła - bo nie udostępniła tutaj linka.....
    Cała ta wojna fanów jest żałosna... Jeszcze czegoś takiego nie spotkałam w żadnym fanclubie poważnych muzyków... Jeżeli skasują ten blog to - nawet nie wiem czy będę miała ochotę na słuchanie 1989....

    OdpowiedzUsuń
  57. Oczywiście że nie mogą. Jak już ktoś wspomniał ściąganie na własny użytek jest dozwolone (przynajmniej w Polsce). Łamaniem prawa byłoby wrzucenie płyty do sieci, udostępnianie jej.
    Wielkie mi oburzenie, dobrze piszecie że poprzednio też były wycieki i nikt takiej afery nie robił. A o ich stronie na facebooku nawet nie wiedziałam - dla mnie 'wyrocznią' jest Luthien :) Tylko tutaj zaglądam po najświeższe informacje itp.
    A tak poza tym już widzę jak ktokolwiek za granicą będzie interesował się tym że czyiś blog w Polsce (co dla nich jest pewnie końcem świata :P ) podał informację o wycieku. Zabawny jest ich tok myślenia.
    Pozdrawiam, i za kilka minut przesłucham płytę!

    OdpowiedzUsuń
  58. A ja serio bardziej lubię odpowiadać na pytania niż pisać newsy. Taki ze mnie leń :P

    OdpowiedzUsuń
  59. To co napisałaś to czysta prawda. Aż mi się mówić nie chce. Rzucają się na każdego. Niech się odczepią od Luthien!!!

    OdpowiedzUsuń
  60. Podpisuje się pod komentarzami wyżej. Ja bym zginęła bez tego bloga jak ciotka w Czechach :P bez Luthien o wielu rzeczach na temat Taylor bym się nigdy nie dowiedziała, o wielu rzeczach za które Taylor naprawdę kocham. Żałuję tylko , że jest tak mało tak dobrych blogów jak ten. Nie zawsze komentuje, ale sprawdzam go codziennie, żeby być na bieżąco. Cieszę się , że taka strona istnieje, nie ma opcji, żeby ją zamknąć...

    OdpowiedzUsuń
  61. Myślę, że Taylor obchodzi to, że jej płyta będzie przesłuchana za wcześnie, i ludzie z Taylor Nation już podziękowali na twitterze wszystkim, którzy chronią muzykę Tay.
    Po pierwsze myślę, że liczy się to, że na stronie są linki, a one są w komentarzach, i ich nie obchodzi kto je dodaje. Po drugie pisząc, rozpowszechniając miejsca gdzie można ściągnąć album i przesyłając go drogą mailową, nie byłabym tego taka pewna. A co do tych panieneczek, to to właśnie one nawiązały kontakt z Taylor Nation :) Chciałam jeszcze zaznaczyć, że to nie jest tak, że każdy może robić co chcę, bo przecież to, że ta płyta jest zamieszczona, poważnie łamie prawa, a ludzie, którzy ją ściągają popierają to.

    OdpowiedzUsuń
  62. Sama powiedziałaś ludzie z Taylor Nation, to nie sama Taylor, ona nie wyraziła swojego zdania na ten temat. A płyty nikt jej nie wykradł, tylko legalnie kupił, więc gdzie łamie prawa? Poza tym wszyscy tak bronicie Taylor i tej płyty, a założę się że pierwszą rzecz jaką zrobicie będzie ściągnięcie tej płyty z jakiegoś hostingu, co będzie równie ,nielegalne,, jak to co my robimy teraz.
    A tak z innej strony, naprawde komuś się wydaje, że ktoś się będzie interesować, takim krajem jak Polska? Taylor Nation pewnie myśli że to gdzieś pomiędzy Chinami a Australią.
    I wooow, nawiązały kontakt z TN, no jestem pod wrażeniem, to prawie tak jakby rozmawiały z Taylor... ups.. to prawie, jednak robi jakąś różnicę, to nadal nie Taylor...
    A pójście po trupach żeby tylko spotkać swojego idola, którego twórczość znają zapewne od 2, góra 3 lat, uważam za straszne płaskie i niskie.

    OdpowiedzUsuń
  63. Przesłuchałam. Cofam moje słowa po premierze Shake it off. To jest dobry album, nie dziwię się że Taylor jest z niego dumna. Jest to zupełnie nowe brzmienie ale ma to coś :) przesłuchałam na spokojnie z zamkniętymi oczami leżąc sobie w ciemnym pokoju. To ciągle nasza Tay - owszem inny styl ale teksty to Tay. Może to tylko takie wrażenie po pierwszym przesłuchaniu ale podoba mi się ten album. Nawet dosłuchałam się tam gdzieś w którejś piosence gitary, tak mnie wzruszyło bo bałam się że jej na albumie nie usłyszę :)

    OdpowiedzUsuń
  64. Ale jakie to ma znaczenie, że my teraz przesłuchujemy płytę która wyciekła, a Wy przesłuchacie tę samą płytę w poniedziałek? (MOŻE w poniedziałek, bo wątpię, żeby płyta była w Polsce już wtedy). To żadna różnica. I Wy kupicie płytę, i my. Z tym tylko, że my odsłuchujemy ją wcześniej, i powiem wam, że jest świetna.
    Skontaktowałyście się z Taylor Nation i... co? Myślisz, że Taylor naprawdę tak bardzo obchodzi to, że jej płyta wycieknie kilka dni przed premierą? Ona i tak wie, że album sprzeda się w rekordowej liczbie egzemplarzy... I ma rację. To, że niektórzy słuchają albumu teraz, NICZEGO nie zmieni :D
    A bardzo nie okej jest to, że wiele oddanych "fanek" (chciałoby się powiedzieć "fanatyczek") zabrania innym słuchania tych wycieków, zgłasza, każe usuwać... Bez przesady. Niech każdy będzie odpowiedzialny za siebie. Nie chcesz słuchać to nie słuchaj, ale nie uszczęśliwiaj na siłę kogoś innego i nie udawaj nie wiadomo po co wielkiej obrończyni muzyki Taylor, bo naprawdę wyciek jej płyty to nie największy globalny problem ;)

    OdpowiedzUsuń
  65. Ale serio, z czystym chamstwem na SNPL spotkałam się już kilka razy, bo jest granica między upominaniem kogoś, a zwyczajnym jechaniem, że ktoś nie zrozumiał tematu... To są nie jednostkowe przypadki na tym fanpejdżu. One są bezczelne i po prostu chcą zniszczyć konkurencję, ale niech wiedzą, że to wpływa tylko na ich niekorzyść. WIELKI MINUS DLA SWIFT NEWS POLSKA za bycie po prostu KAPUSIEM. Do klocków koleżanki, a nie na fejsbuku wielkie fanki z siebie robicie i obrończynie sprawiedliwości. Jak już zgłosiłyście, to trzeba było się pochwalić - to dla mnie najbardziej żałosne. Ja pierdzielę -.-

    OdpowiedzUsuń
  66. przeczytałem tylko część komentarzy i może coś konkretnego mi umknęło, ale jak doszłyście od zgłoszenia bloga TN do jego zamknięcia? :)

    OdpowiedzUsuń
  67. Tak, to filmik Luthien Taylor umieściła na swoim MySpace'sie razem z przemiłym komentarzem w bardzo zamierzchłych czasach, kiedy paniusie z SNPL nawet nie były jeszcze w planach swoich rodziców. Tego nie przeskoczą choćby nie wiem ile kapowały, wylewały żółci i zazdrościły.

    OdpowiedzUsuń
  68. czy tylko dla mnie Wildest Dreams brzmią jak Lana Del Rey??

    OdpowiedzUsuń
  69. Nie, nie tylko Tobie :) ale jak dla mnie to wciąż całkiem dobra piosenka :) ludzie z Secret Sessions mówili, że na tej płycie będzie można znaleźć trochę Lany Del Ray i Lorde i mieli rację :) chociaż nie wiem dokładnie jak tam z Lorde, nie znam jej twórczości :P

    OdpowiedzUsuń
  70. Widzę, że moje określenie "obrończynie sprawiedliwości" się przyjęło xD

    OdpowiedzUsuń
  71. ~CrazySwiftie●нσηєѕтℓу25 października 2014 12:41

    Pytanie do Luthier jak długo jesteś Swiftie, kiedy zaczełaś jej słuchać ?
    :)

    OdpowiedzUsuń
  72. Nie lubię o sobie mówić Swiftie, choć to się już przyjęło w szerszym znaczeniu niż jeszcze dwa lata temu. W każdym razie Taylor poznałam w listopadzie 2007 roku, dokładnie w momencie, gdy pojawił się teledysk do "Our Song" <333 Ach wspomnienia <3

    OdpowiedzUsuń
  73. ~CrazySwiftie ● нσηєѕтℓу25 października 2014 14:34

    Tak ? O rany, to pięknie, ja powiem szczerze też nie powiedziałabym o sobie Swiftie z rok albo 3 lata temu, ale ja ją poznałam w 2011 roku. Pierwsza jakąkolwiek usłyszałam piosenkę to :"Love Story" tak polubiłam że chciałam więcej poznać jej piosenek potem :"Fifteen"
    "Mean" "You belong with me" i już dalej poszło ;).

    Od tamtego czasu, polubiłam ją bardzo i do dziś tak mam, sprawdzam o niej info, wchodzę na różne źródła a na Twój blog wchodzę już chyba prawie 2 lata, nie komentowałam, ale codziennie śledziłam twoje nowe posty, bardzo się ucieszyłam i polubiłam, gdyż nie ma innych blogów na którym były by świeże informacje o naszej artystce :)
    Dziękuję Tobie za ten blog i naprawdę trzymam kciuki mocno oby tak dalej :*

    Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję że odpisałaś :D

    OdpowiedzUsuń
  74. Obecnie mam tylko jedną myśl na temat tego albumu: niech ktoś każe Taylor nagrać go jeszcze raz, tym razem używając prawdziwych instrumentów.

    OdpowiedzUsuń
  75. Kiedy do JASNEJ CHOLERY będzie można zamówić album w empiku?!

    OdpowiedzUsuń
  76. zwykłe wydanie juz jest za 47 zł, deluxe jeszcze nie :(

    OdpowiedzUsuń
  77. http://www.empik.com/1989-deluxe-edt-taylor-swift,p1102228341,muzyka-p

    Wskoczyło!

    OdpowiedzUsuń
  78. Zamawia ktoś z empiku deluxe?

    OdpowiedzUsuń
  79. Oj tam oj tam, muzyka tworzona elektroniczna też może brzmieć dobrze... Też chcialabym usłyszeć niektóre z tych piosenek inaczej (np. Wildest dreams na pianinie...), ale nauczyłam się już nie dyskryminować różnych gatunków muzycznych i Tobie życzę tego samego, chociaz każdy ma prawo do własnego zdania :)

    OdpowiedzUsuń
  80. Uwielbiam twórczość Taylor i pomimo, że przesłuchałam do tej pory jedną piosenkę to już jestem zakochana...

    OdpowiedzUsuń
  81. Tak strasznie się zgadzam! Te piosenki nie są złe, ale nad produkcją też ubolewam, a naprawdę słucham dużo elektroniki, więc nie na tym polega problem =='

    OdpowiedzUsuń
  82. TEAM LUTHIEN!
    Haters gonna hate! <3

    OdpowiedzUsuń
  83. ja już zamówiłam :D obie wersje :D

    OdpowiedzUsuń
  84. ja już zamówiłam

    OdpowiedzUsuń
  85. Przecież deluxe składa się z podstawowej plus bonusy, chyba że coś przeoczyłam O_O

    OdpowiedzUsuń
  86. Chyba krytyka postępowania adminek z SNPL je bardzo zabolała. Wywód swojego postępowania na pół strony napisały jakie to one uczciwe że musiały i inne ble ble ble.
    PS czy ktoś może krótko poinformować o recenzjach płyty Taylor?

    OdpowiedzUsuń
  87. Najbardziej podoba mi się komentarz: zgłosiłyśmy bo chciałyśmy - nie ma to jak pełna profeska, nie czuć w tym żadnej zazdrości itp,w ogóle... :D. Chcę powiedzieć, ze mam ubaw po pachy :D (nie żeby nie zależało mi na blogu Luthien - zaglądam tu od samego początku mojej przygody z Taylor, a to już szmat czasu i uważam to za najlepsze i najrzetelniejsze źródło), po prostu jest to, jak ktoś ujął dziecinada :D

    OdpowiedzUsuń
  88. Tak, chodzi mi o to że zamówiłam i podstawowe CD, i deluxe :)

    OdpowiedzUsuń
  89. pomińmy to że dziecinada itp, ale one faktycznie nikogo nie obraziły, a tu sie za zgłoszenie bloga pojechały na nie hejty jakich mało, mi sie nie dobrze robiło jak czytałam. Ochłońmy wszyscy, bo Tayor powinna nas łączyć a nie dzielić :(

    OdpowiedzUsuń
  90. to z skąd w końcu można ściągnąć piosenki?:p wszystkie linki które podaliście pokazują mi komunikat wirusa....:/

    OdpowiedzUsuń
  91. Dziewczyny w linku pod poprzednim postem każą mi pisać mój numer tel. Czy robię coś źle? pomocy

    OdpowiedzUsuń
  92. Płytę sciągnelam,ale cierpliwie czekam do poniedziałku rano z przesłuchaniem :) Nawet nie wiecie jak trudno się powstrzymać od czytania tych wszystkich komentarzy tutaj ;d

    OdpowiedzUsuń
  93. Chyba po prostu link już nie działa.. :(

    OdpowiedzUsuń