Taylor "Kobietą Roku" według Billboard Magazine

20:48

Billboard okrzyknął Taylor "Kobietą Roku". Jest ona pierwszą osobą, którą uhonorowano tym tytułem dwa razy. Poprzednio stało się to w 2011 roku. Cały artykuł do przeczytania tutaj.

0 komentarze