The X-Factor UK

01:01

https://www.youtube.com/watch?v=vfo49ekgPr4

1 komentarze

  1. Podziwiam jej:
    - nogi do nieba;
    - umiejętność biegania i skakania w szpilkach (mi trudno w nich chodzić :P )
    - No i tych tancerzy...

    BTW, coraz lepiej śpiewa SIO na żywo :)

    OdpowiedzUsuń