Zapowiedź "The Voice"

21:49

https://www.youtube.com/watch?v=rhwj0Igp40U

35 komentarze

  1. Podobno w Realu w Niemczech sprzedaż 1989 jest od 24 października...

    OdpowiedzUsuń
  2. Znalazłam to http://www.speedyshare.com/BfdU5/TS19.rar i wszędzie huczą że to TO tylko ściąganie z tego serwera is like oh my god x.x

    OdpowiedzUsuń
  3. A to pewna wiadomość? W niemieckim Media Markt też? Jeśli to prawda to w weekend do Niemiec trzeba się wybrać.

    OdpowiedzUsuń
  4. Czytalam ze to podobno ARTPOP Lady gaga

    OdpowiedzUsuń
  5. Pobieram!! :) Obyto było to :D

    OdpowiedzUsuń
  6. Daj znac jak coś ;-)

    OdpowiedzUsuń
  7. Dam znać natychmiast!! :D

    OdpowiedzUsuń
  8. http://i.imgur.com/Znck25G.jpg prosze, jakby ktos nie widział ;-)

    OdpowiedzUsuń
  9. W zasadzie ściągam z ciekawości ale generalnie jakoś nie mam nadziei :P bawi mnie Twitter i Swifties, wystarczy wpisać hashtag 1989 leak i poczytać obrończynie sprawiedliwości :) ciekawe ile z nich robi tylko dobra minę do złej gry, wypisuje jak kocha Taylor i że nienawidzi wszystkich, którzy ściągną płytę przed czasem, a same w tle szukają informacji, gdzie jak i kiedy wyciek :P

    OdpowiedzUsuń
  10. Ach i w Tesco w UK też podobno są...

    OdpowiedzUsuń
  11. Taylor wstawiła oficjalną trackliste na fb

    OdpowiedzUsuń
  12. Chyba się zestresowali całą tą aferą :P

    OdpowiedzUsuń
  13. Też tak myśle. Zastanawiam sie jakim cudem już to można w sklepach dostać... umowy żadnej nie było ze sklepami czy co?

    OdpowiedzUsuń
  14. online wciąż preorder
    http://www.tesco.com/direct/taylor-swift-1989/133-5963.prd
    jak będę miał jutro okazję to zajrzę do swojego tesco

    OdpowiedzUsuń
  15. Akurat, jak w końcu wyłączyłam lapka, no nic jutro dodam newsa. I tylko wersji standardowej i tylko dlatego, że wyciekła... smh

    OdpowiedzUsuń
  16. Nie rozumiem jak możecie pobierać wycieki, serio. Nie jestem obrończynią sprawiedliwości, ale to trochę nie fair, czekaliście 2 lata to poczekajcie jeszcze 5 dni? To tak jakbyście nie szanowali jej pracy.

    OdpowiedzUsuń
  17. W sumie i tak i tak zamierzam kupić płytę więc co to zmienia czy posłucham jej trochę wcześniej? :)

    OdpowiedzUsuń
  18. A kiedy wychodzi ta nowa edycja The Voice z Taylor?

    OdpowiedzUsuń
  19. Dokładnie! zamówiłam płyte z przedsprzedaży, więc i tak wydałam na nią kase, chyba nie pójde do piekła za spiratowanie...Poza tym nie ukrywajmy, nie wszystkich stać na oryginał, nawet polski. Ja otwarcie przyznaje że mam kopie mp3 nawet tych płyt, które osobiście posiadam. A nie wspominam tych pojedynczych piosenek które mi sie podobają z danego albumu...

    OdpowiedzUsuń
  20. No właśnie, jak kupię płytę to nielegalne mp3 i tak pościągam, żeby móc zgrać na telefon i słuchać kiedy jestem poza domem :) Ale z szacunku do artysty płytę oczywiście kupię.

    OdpowiedzUsuń
  21. Można zgrać na telefon i komputer ogólnie całą płytę, przez iTunes najlepiej, on Ci kopiuje oryginalne utwory. Serio. Polecam poczekać i zrobić tak :)

    OdpowiedzUsuń
  22. Wiadomo coś o wycieku? Nigdzie nic nie mogę znaleźć

    OdpowiedzUsuń
  23. Tak, tylko ja mam taką manię, że lubie mieć oryginalne CD, wiec nie widze sensu w płaceni dwa razy za te samą płyte ( na iTunes i w oryginale) wgl mi bardzo rzadko podoba się cała tracklista, wiec wole mieć pojedyncze utwory.

    OdpowiedzUsuń
  24. Na stronie Empiku pojawiło się "1989" w wersji standardowej i deluxe.Co prawda na razie oznaczone są jako produkty niedostępne,ale podejrzewam,ze to kwestia 1 lub 2 dni,kiedy bd mozna je zamowic :)

    OdpowiedzUsuń
  25. Na merlin.pl tez juz sa, tylko ze dostepne. Mozna kupic za 50 zl :)

    OdpowiedzUsuń
  26. ja znalazłam coś takiego https://www.dropbox.com/s/hilsykan89acnhz/1989%20taylor%20swift%20track%20leak.mp3 jak się ściągnie to jest to tylko jedna piosenka w słabej jakości i nie jestem pewna czy to Taylor ale wydaje mi się że tak

    OdpowiedzUsuń
  27. No beznadziejnie... co do tych wycieków - Tak to jest secret session i wszyscy, którzy faktycznie kochają Tay mogą posłuchać płyty :) Myślę, że Taylor chciałaby sama zadecydować kiedy ludzie posłuchają jej płyty i takie sytuację nie są fair. :(

    OdpowiedzUsuń
  28. moim zdaniem nie fair było to całe secret sessions czemu niektórzy mają prawo słuchać piosenek wcześniej a niektórzy nie jeszcze rozumiem gdyby był jakiś ogólnoświatowy konkurs czy coś takiego ale tu wybierane były po prostu osoby które mieszkały w pobliżu któregoś z domów Taylor i ktoś kto naprawdę lubi Taylor nie może się dostać bo mieszka w Polsce czy Niemczech a nie w USA i Londynie

    OdpowiedzUsuń
  29. Zgadzam sie, Taylor sama nakrecala wszystkich, ciągle same tajemnice, a im bardziej cos jest sekretne tym bardziej sie tego chce... Shake It off, Taylor, chcemy wyciek :P przemilczmy juz w ogóle fakt ze bedac w Polsce uczciwymi fanami musielibyśmy czekac jeszcze jeden dzien dluzej.

    OdpowiedzUsuń
  30. Daaaamn, to gdzie te wycieki? :D

    OdpowiedzUsuń
  31. Masz w kalendarzu z boku na blogu ;)

    OdpowiedzUsuń
  32. Tez jestem ciekawa, macie cos? ;-)

    OdpowiedzUsuń
  33. Akurat tutaj miałam na myśli to secret session https://www.keek.com/iHeartRadio/keek/41mneab
    a co do tej nie sprawiedliwości to, to nie jest prawda, co napisałyście, bo Taylor miesiącami wybierała osoby, na te spotkania, większość z nich mieszka właśnie daleko od domu Tay, wystarczy poczytać relacje :) Myślę, że nie zaprosiłaby pierwszych lepszych fanów, no coś tak ważnego... Sądzę, że robi wszystko by się zbliżyć do fanów i jest bardzo otwarta, w końcu pozwoliła im głaskać swoje kotki <3

    OdpowiedzUsuń