Zapowiedź "The Voice"
21:49https://www.youtube.com/watch?v=rhwj0Igp40U
https://www.youtube.com/watch?v=rhwj0Igp40U

Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
35 komentarze
Podobno w Realu w Niemczech sprzedaż 1989 jest od 24 października...
OdpowiedzUsuńZnalazłam to http://www.speedyshare.com/BfdU5/TS19.rar i wszędzie huczą że to TO tylko ściąganie z tego serwera is like oh my god x.x
OdpowiedzUsuńA to pewna wiadomość? W niemieckim Media Markt też? Jeśli to prawda to w weekend do Niemiec trzeba się wybrać.
OdpowiedzUsuńCzytalam ze to podobno ARTPOP Lady gaga
OdpowiedzUsuńPobieram!! :) Obyto było to :D
OdpowiedzUsuńDaj znac jak coś ;-)
OdpowiedzUsuńDam znać natychmiast!! :D
OdpowiedzUsuńhttp://i.imgur.com/Znck25G.jpg prosze, jakby ktos nie widział ;-)
OdpowiedzUsuńW zasadzie ściągam z ciekawości ale generalnie jakoś nie mam nadziei :P bawi mnie Twitter i Swifties, wystarczy wpisać hashtag 1989 leak i poczytać obrończynie sprawiedliwości :) ciekawe ile z nich robi tylko dobra minę do złej gry, wypisuje jak kocha Taylor i że nienawidzi wszystkich, którzy ściągną płytę przed czasem, a same w tle szukają informacji, gdzie jak i kiedy wyciek :P
OdpowiedzUsuńNiestety to fake
OdpowiedzUsuńFake.. niestety :(
OdpowiedzUsuńAch i w Tesco w UK też podobno są...
OdpowiedzUsuńTaylor wstawiła oficjalną trackliste na fb
OdpowiedzUsuńChyba się zestresowali całą tą aferą :P
OdpowiedzUsuńTeż tak myśle. Zastanawiam sie jakim cudem już to można w sklepach dostać... umowy żadnej nie było ze sklepami czy co?
OdpowiedzUsuńonline wciąż preorder
OdpowiedzUsuńhttp://www.tesco.com/direct/taylor-swift-1989/133-5963.prd
jak będę miał jutro okazję to zajrzę do swojego tesco
Akurat, jak w końcu wyłączyłam lapka, no nic jutro dodam newsa. I tylko wersji standardowej i tylko dlatego, że wyciekła... smh
OdpowiedzUsuńNie rozumiem jak możecie pobierać wycieki, serio. Nie jestem obrończynią sprawiedliwości, ale to trochę nie fair, czekaliście 2 lata to poczekajcie jeszcze 5 dni? To tak jakbyście nie szanowali jej pracy.
OdpowiedzUsuńW sumie i tak i tak zamierzam kupić płytę więc co to zmienia czy posłucham jej trochę wcześniej? :)
OdpowiedzUsuńA kiedy wychodzi ta nowa edycja The Voice z Taylor?
OdpowiedzUsuńDokładnie! zamówiłam płyte z przedsprzedaży, więc i tak wydałam na nią kase, chyba nie pójde do piekła za spiratowanie...Poza tym nie ukrywajmy, nie wszystkich stać na oryginał, nawet polski. Ja otwarcie przyznaje że mam kopie mp3 nawet tych płyt, które osobiście posiadam. A nie wspominam tych pojedynczych piosenek które mi sie podobają z danego albumu...
OdpowiedzUsuńNo właśnie, jak kupię płytę to nielegalne mp3 i tak pościągam, żeby móc zgrać na telefon i słuchać kiedy jestem poza domem :) Ale z szacunku do artysty płytę oczywiście kupię.
OdpowiedzUsuńMożna zgrać na telefon i komputer ogólnie całą płytę, przez iTunes najlepiej, on Ci kopiuje oryginalne utwory. Serio. Polecam poczekać i zrobić tak :)
OdpowiedzUsuńWiadomo coś o wycieku? Nigdzie nic nie mogę znaleźć
OdpowiedzUsuńTak, tylko ja mam taką manię, że lubie mieć oryginalne CD, wiec nie widze sensu w płaceni dwa razy za te samą płyte ( na iTunes i w oryginale) wgl mi bardzo rzadko podoba się cała tracklista, wiec wole mieć pojedyncze utwory.
OdpowiedzUsuńNa stronie Empiku pojawiło się "1989" w wersji standardowej i deluxe.Co prawda na razie oznaczone są jako produkty niedostępne,ale podejrzewam,ze to kwestia 1 lub 2 dni,kiedy bd mozna je zamowic :)
OdpowiedzUsuńNa merlin.pl tez juz sa, tylko ze dostepne. Mozna kupic za 50 zl :)
OdpowiedzUsuńja znalazłam coś takiego https://www.dropbox.com/s/hilsykan89acnhz/1989%20taylor%20swift%20track%20leak.mp3 jak się ściągnie to jest to tylko jedna piosenka w słabej jakości i nie jestem pewna czy to Taylor ale wydaje mi się że tak
OdpowiedzUsuńNo beznadziejnie... co do tych wycieków - Tak to jest secret session i wszyscy, którzy faktycznie kochają Tay mogą posłuchać płyty :) Myślę, że Taylor chciałaby sama zadecydować kiedy ludzie posłuchają jej płyty i takie sytuację nie są fair. :(
OdpowiedzUsuńmoim zdaniem nie fair było to całe secret sessions czemu niektórzy mają prawo słuchać piosenek wcześniej a niektórzy nie jeszcze rozumiem gdyby był jakiś ogólnoświatowy konkurs czy coś takiego ale tu wybierane były po prostu osoby które mieszkały w pobliżu któregoś z domów Taylor i ktoś kto naprawdę lubi Taylor nie może się dostać bo mieszka w Polsce czy Niemczech a nie w USA i Londynie
OdpowiedzUsuńZgadzam sie, Taylor sama nakrecala wszystkich, ciągle same tajemnice, a im bardziej cos jest sekretne tym bardziej sie tego chce... Shake It off, Taylor, chcemy wyciek :P przemilczmy juz w ogóle fakt ze bedac w Polsce uczciwymi fanami musielibyśmy czekac jeszcze jeden dzien dluzej.
OdpowiedzUsuńDaaaamn, to gdzie te wycieki? :D
OdpowiedzUsuńMasz w kalendarzu z boku na blogu ;)
OdpowiedzUsuńTez jestem ciekawa, macie cos? ;-)
OdpowiedzUsuńAkurat tutaj miałam na myśli to secret session https://www.keek.com/iHeartRadio/keek/41mneab
OdpowiedzUsuńa co do tej nie sprawiedliwości to, to nie jest prawda, co napisałyście, bo Taylor miesiącami wybierała osoby, na te spotkania, większość z nich mieszka właśnie daleko od domu Tay, wystarczy poczytać relacje :) Myślę, że nie zaprosiłaby pierwszych lepszych fanów, no coś tak ważnego... Sądzę, że robi wszystko by się zbliżyć do fanów i jest bardzo otwarta, w końcu pozwoliła im głaskać swoje kotki <3