Koncert w Des Moines, Iowa (8 października)

23:36

Podczas części akustycznej Taylor zaśpiewała "You belong with me".



3 komentarze

  1. Czy to prawda???? Taylor zawiesza kariere??

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie. Ludzie jak zwykle robią z igły widły. W wywiadzie rozmawiali o tym, co będzie robiła po zakończeniu trasy, a ona odpowiedziała, że potrzebuje zrobić sobie przerwę i dać ludziom odpocząć sobie od niej. Czyli dokładnie to, co zawsze dzieje się półtora roku po rozpoczęciu ery i na pół roku przed rozpoczęciem nowej. Z różnych źródeł wiemy, że Taylor już pisze piosenki na nową płytę.

    Jeśli planuje dłuższą przerwę, to myślę, że po 6 płycie, kiedy skończy się jej kontrakt z BMR.

    OdpowiedzUsuń