śliczne, ale lepiej wygląda jak oczy pomalowane ma mocniej .
Mi się podoba i taka, wygląda naturalniej :). Ostatnie zdjęcie jest przecudne.
Mi tez sie wydaje, że łądniej wygląda z ciemnymi oczami. Bez podkreślonych wygląda tak... staro.
Świetne zdjęcia ! Bez makijażu jej też ładnie !
śliczne, ale lepiej wygląda jak oczy pomalowane ma mocniej .
OdpowiedzUsuńMi się podoba i taka, wygląda naturalniej :). Ostatnie zdjęcie jest przecudne.
OdpowiedzUsuńMi tez sie wydaje, że łądniej wygląda z ciemnymi oczami. Bez podkreślonych wygląda tak... staro.
OdpowiedzUsuńŚwietne zdjęcia ! Bez makijażu jej też ładnie !
OdpowiedzUsuń