jeny, zazdroszczę tej dziewczynie ! miała niesamowite szczęście :). i dziękuję za opisanie tych nagród country, zawsze mi się nazwy myliły ;D.
ale sie jej poszczesliwo ;))
Ech, niektórzy to mają szczęście :) Zazdroszczę strasznie... Też bym tak chciała... ^.^
szczęściara z niej. też bym tak chciała :D
nie będę oryginalna i powiem, ze prawdziwa szczęściara ;p
jeny, zazdroszczę tej dziewczynie ! miała niesamowite szczęście :). i dziękuję za opisanie tych nagród country, zawsze mi się nazwy myliły ;D.
OdpowiedzUsuńale sie jej poszczesliwo ;))
OdpowiedzUsuńEch, niektórzy to mają szczęście :) Zazdroszczę strasznie... Też bym tak chciała... ^.^
OdpowiedzUsuńszczęściara z niej. też bym tak chciała :D
OdpowiedzUsuńnie będę oryginalna i powiem, ze prawdziwa szczęściara ;p
OdpowiedzUsuń