nie wiedziałam, ze była zaproszona ;) to jej włosy, czy peruka?
Jej... W pierwszej chwili jej nie poznałam :)
bardzo mi się podoba ta fryzura <3 zdecydowanie lepiej niż jej kręcone włosy :) tamte też były fajne ale dobrze zawsze zrobić jakąś zmiane <3
możliwe, a może tylko doczepiana grzywka, nie wiem.
Wygląda pięknie. Ładnie jej w wyprostowanych włosach zawiązanych w kucyk;)
Aż brak słów !! pięknie... ta grzywka...no cudo...i wiecie co? może nawet lepiej te kręcone włosy się już trochę znudziły ale to wizytówka Taylor :) ślicznie w tym kucyczku...
nie wiedziałam, ze była zaproszona ;) to jej włosy, czy peruka?
OdpowiedzUsuńJej... W pierwszej chwili jej nie poznałam :)
OdpowiedzUsuńbardzo mi się podoba ta fryzura <3 zdecydowanie lepiej niż jej kręcone włosy :) tamte też były fajne ale dobrze zawsze zrobić jakąś zmiane <3
OdpowiedzUsuńmożliwe, a może tylko doczepiana grzywka, nie wiem.
OdpowiedzUsuńWygląda pięknie. Ładnie jej w wyprostowanych włosach zawiązanych w kucyk;)
OdpowiedzUsuńAż brak słów !! pięknie... ta grzywka...no cudo...i wiecie co? może nawet lepiej te kręcone włosy się już trochę znudziły ale to wizytówka Taylor :) ślicznie w tym kucyczku...
OdpowiedzUsuń