Czy Taylor ma kontrakt z Sony na wyłączność, czy nie? Bo nie wiem... Np u nas jak leci reklama produktu Sony, to czy nie powinna grać w niej Taylor? Zastanawia mnie to głęboko ^.^
Myślę, że nie ma. Pamiętam, że była mowa, iż dostała do testowania na trasie te kamery 3D. Teraz reklamuje aparat z opcją robienia panoramicznych zdjęć. Może chodzi tylko o te najnowocześniejsze produkty, które przedstawiono na tamtej konferencji w Las Vegas.
zupełnie nie wiem co nowego ostatnio u Tay .. cóż, taka już dola kobiety pracującej hehe, lecę nadrabiać ;) :*
OdpowiedzUsuńjakie ładne foto. ;)
OdpowiedzUsuńwielkie dzięki za ten link !!!!!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńCzy Taylor ma kontrakt z Sony na wyłączność, czy nie? Bo nie wiem... Np u nas jak leci reklama produktu Sony, to czy nie powinna grać w niej Taylor? Zastanawia mnie to głęboko ^.^
OdpowiedzUsuńZastanawiam sie razem z Mickey, bo w tej reklamie jakies dzieci "koncertuja" dla mnie powinna tam grac Taylor
OdpowiedzUsuńMyślę, że nie ma. Pamiętam, że była mowa, iż dostała do testowania na trasie te kamery 3D. Teraz reklamuje aparat z opcją robienia panoramicznych zdjęć. Może chodzi tylko o te najnowocześniejsze produkty, które przedstawiono na tamtej konferencji w Las Vegas.
OdpowiedzUsuńNo... To jest jakieś logiczne wytłumaczenie ;). Ciekawe, czy u nas puszczą kiedyś reklamę z nią... :D
OdpowiedzUsuń