Na gali magazynu TIME

15:12

Taylor wystąpiła na gali "100 najbardziej wpływowych ludzi świata" według magazynu TIME. Więcej zdjęć tutaj.

 

  

7 komentarze

  1. ~fannumberone5 maja 2010 15:27

    A gdzie to się odbyło? Też w Nowym Jorku? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. tak, też w Nowym Jorku :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Eej ma ktos moze skany z nowego brava? Sa tam cale dwie strony o Taylor i jej domu!

    OdpowiedzUsuń
  4. skanów nie mam, ale muszę cię rozczarować, ale to nie są zdjęcia JEJ mieszkania, tylko przykładowego mieszkania w tym kompleksie, ona swoje sama urządza.

    OdpowiedzUsuń
  5. Hei ja tez lubie taylor ( troche) no ale fajny blog duzo czsu nad nim pewnie spendzilasja mojego dzisiaj zalozylam www.IamNotSorryXD.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. ostatnio przymierzałam szpilki o podobnej wysokości, nie umiałam w nich nawet stać a co dopiero chodzić, podziwiam ją ;)

    OdpowiedzUsuń