Ale kolo...hehe
Oo, urocze :) To musi być dla niej fajna sprawa (kto by tak nie chciał, żeby ludzie sobie tatuowali twój autograf?). 2 zdjęcie od dołu jest śliczne.
jako fanka p-more widziałam niektóre zdjęcia, ale to z tatuażem mnie rozwaliło ;) ciekawe, jaka była jej reakcja.
Ale kolo...hehe
OdpowiedzUsuńOo, urocze :) To musi być dla niej fajna sprawa (kto by tak nie chciał, żeby ludzie sobie tatuowali twój autograf?). 2 zdjęcie od dołu jest śliczne.
OdpowiedzUsuńjako fanka p-more widziałam niektóre zdjęcia, ale to z tatuażem mnie rozwaliło ;) ciekawe, jaka była jej reakcja.
OdpowiedzUsuń