"Scena po scenie" (videa)
21:03Roman White (reżyser) opowiada o tworzeniu teledysków do "You belong with me" i "Fifteen".
Roman White (reżyser) opowiada o tworzeniu teledysków do "You belong with me" i "Fifteen".
Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
10 komentarze
Fantastyczny blog! Odwiedzam go codziennie! :DKocham Taylor! PS. Nie myslałaś, o zorganizowaniu jakiegoś zlotu fanek TS ? :)pozdrawiam [autografy-atinki.blog.onet.pl]
OdpowiedzUsuńhttp://www.kotek.pl/kotek/1,87050,8296909,Taylor_Swift___Mine___teledysk.html teledysk w złej jakości ale jest cały
OdpowiedzUsuńUgh nienawidzę kotka. Miałam nadzieję że to nie pojawi się na żadnej polskiej stronie. Sama żałuję że to wczoraj obejrzałam bo dźwięk nie jest w ogóle zsynchronizowany a jakość koszmarna. Nikomu nie polecam tego oglądać. Nawet nie cieszyłam się że to oglądam i uznałam że więcej nie obejrze póki nie pojawi się dobra kopia.
OdpowiedzUsuńDzięki za miłe słowa
OdpowiedzUsuńSzczerze mówiąc nie myślałam. Nie sądzę żeby znalazło się tyle osób którym rodzice by na to pozwolili i udało się ustalić jedno miejsce. Poza tym i tak nie miałabym czasu na organizację czegoś takiego skoro zaczynam pracę :)
OdpowiedzUsuńMiałam to samo... Jakość paskudna, żałuję, że złamałam się i obejrzałam...
OdpowiedzUsuńA ja obejrzałam i bardzo mi się ten teledysk spodobał ;) Oczywiście teraz czekam na dobrą kopię - taką jak np. Fifteen - jakość rewelacyjna :)
OdpowiedzUsuńja w ogóle tego nie odpalam i czekam do jutra, jeden dzień mnie nie zbawi, skoro już tyle czekałam ;)
OdpowiedzUsuńMyślałam że sobie obejrzeć zaraz po premierze w jakości HD a tu kiepskiej jakości ale się złamałam i obejrzałam
OdpowiedzUsuńbardzo ciekawie ten facet opowiada, w koncu wiem o co chodzi w ostatniej scenie fifteen ;)
OdpowiedzUsuń