Pages

środa, sierpnia 25, 2010

"Scena po scenie" (videa)

Roman White (reżyser) opowiada o tworzeniu teledysków do "You belong with me" i "Fifteen".


10 komentarzy:

  1. Fantastyczny blog! Odwiedzam go codziennie! :DKocham Taylor! PS. Nie myslałaś, o zorganizowaniu jakiegoś zlotu fanek TS ? :)pozdrawiam [autografy-atinki.blog.onet.pl]

    OdpowiedzUsuń
  2. ~oldschoolbarbie26 sierpnia 2010 13:55

    http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,8296909,Taylor_Swift___Mine___teledysk.html teledysk w złej jakości ale jest cały

    OdpowiedzUsuń
  3. luthien33@onet.eu26 sierpnia 2010 14:31

    Ugh nienawidzę kotka. Miałam nadzieję że to nie pojawi się na żadnej polskiej stronie. Sama żałuję że to wczoraj obejrzałam bo dźwięk nie jest w ogóle zsynchronizowany a jakość koszmarna. Nikomu nie polecam tego oglądać. Nawet nie cieszyłam się że to oglądam i uznałam że więcej nie obejrze póki nie pojawi się dobra kopia.

    OdpowiedzUsuń
  4. luthien33@onet.eu26 sierpnia 2010 14:40

    Dzięki za miłe słowa

    OdpowiedzUsuń
  5. luthien33@onet.eu26 sierpnia 2010 14:47

    Szczerze mówiąc nie myślałam. Nie sądzę żeby znalazło się tyle osób którym rodzice by na to pozwolili i udało się ustalić jedno miejsce. Poza tym i tak nie miałabym czasu na organizację czegoś takiego skoro zaczynam pracę :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Miałam to samo... Jakość paskudna, żałuję, że złamałam się i obejrzałam...

    OdpowiedzUsuń
  7. A ja obejrzałam i bardzo mi się ten teledysk spodobał ;) Oczywiście teraz czekam na dobrą kopię - taką jak np. Fifteen - jakość rewelacyjna :)

    OdpowiedzUsuń
  8. ja w ogóle tego nie odpalam i czekam do jutra, jeden dzień mnie nie zbawi, skoro już tyle czekałam ;)

    OdpowiedzUsuń
  9. Myślałam że sobie obejrzeć zaraz po premierze w jakości HD a tu kiepskiej jakości ale się złamałam i obejrzałam

    OdpowiedzUsuń
  10. bardzo ciekawie ten facet opowiada, w koncu wiem o co chodzi w ostatniej scenie fifteen ;)

    OdpowiedzUsuń