Premiera teledysku do "Mine"!

09:30

Na CMT możecie zobaczyć cały program poświęcony premierze teledysku! W 4 minucie można zobaczyć teledysk :) Teledysk jest cudowny i zdecydowanie najbardziej dojrzały ze wszystkich, które do tej pory nakręciła. Mam nadzieję, że zbyt wielu z was nie miało wątpliwej przyjemności oglądania tej wersji, która wyciekła, w koszmarnej jakości i z niezsynchronizowanym dźwiękiem.

  

15 komentarze

  1. WOW! Piękna historia :) To jeden z najlepszych teledysków Taylor. A na MTV.pl jeszcze nic nie ma. Ciekawe co u nich znaczy "z samego rana"

    OdpowiedzUsuń
  2. jak dobrze obejrzeć jest ten świetny teledysk w takiej dobrej jakości, bo za tamte się nawet nie zabierałam. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ~oldschoolbarbie28 sierpnia 2010 11:39

    klip jest już na mtv i viviehttp://www.mtv.pl/news/taylor-swift-mine/http://www.viva-tv.pl/news/taylor-swift-premierowo-na-viva-tv-pl/

    OdpowiedzUsuń
  4. Ten teledysk jest naprawdę niezwykły:) Końcówka w szczególności zaskoczyła mnie- oczywiście pozytywnie:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Taylor jest artystką, która każdym swoim krokiem mnie zaskakuje. Szczerze nie spodziewałam się takiego genialnego teledysku. Przypuszczam, że gdybym ją spotkała padłabym jej do stóp < 3 .

    OdpowiedzUsuń
  6. Taylor w ciąży!! To mnie chyba najbardziej zaskoczyło. Teledysk jest boski, niesamowity, uroczy i zdecydowanie najlepszy!! Piękna historia.

    OdpowiedzUsuń
  7. I actually felt in love with it!!! <3<3 ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. Najbardziej dojrzały i chyba jeden z najlepszych jej teledysków !!!

    OdpowiedzUsuń
  9. Link do YT http://www.youtube.com/watch?v=soYLPJLB3Kg wspaniały...

    OdpowiedzUsuń
  10. to jest jej najlepszy teledysk <3

    OdpowiedzUsuń
  11. wow. naprawdę świetny, trochę mi za dużo tego wspominania dzieciństwa, ale ogólnie bardzo, bardzo mi sie podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Tak teledysk jest piękny.Dla mnie to najlepszy teledysk Taylor jest rzeczywiście bardziej dojrzały od innych.Tylko szkoda, że już nie usłyszymy jej piosenek w stylu country...

    OdpowiedzUsuń
  13. nie trać nadziei, żadna z gwiazd country, która zaczęła nagrywać pop, długo nie utrzymała się na tym rynku (patrz Faith Hill czy Shania Twain), więc myślę, że wcześniej czy później Taylor wróci do czystego country (lub zostanie do tego zmuszona).

    OdpowiedzUsuń
  14. Dzięki odzyskałam nadzieję ;*;*

    OdpowiedzUsuń