Super!Najbardziej mi się podobało jak pozdrawiała fanów, którzy stali obok tej restauracji .PS. Ale widzę, że Taylor już jakoś prostuje trochę włosy już nie ma tak bardzo kręconych i ,że jej bardzo urosły miała krótsze. ;)
Myślę, że nie tyle je prostuje, co już ich nie dokręca tak, jak to robiła w 2007-2008 roku i do tego przestała je rozjaśniać ;) To po prostu są mniej więcej jej naturalne włosy obecnie :)
Naprawdę ? Myślałam, że ona ma bardziej kręcone naturalnie, tutaj np. miała bardziej http://miss-tswift.com/gallery/displayimage.php?album=53&pos=4to były naturalne?
w zasadzie nie widzę zbytniej różnicy, na tym zdjęciu jedynie wygląda, jakby je trochę podkręciła, bo te sploty są trochę zbyt ciasne, ale fryzjerką nie jestem, na 100% nie powiem ci, poza tym włosy się zmieniają wraz z biegiem lat, na niektórych zdjęciach z dzieciństwa jej włosy są niekiedy jeszcze prostsze niż teraz co ma, pewnie zależy od pogody i fryzury.
Masz rację.Włosy się zmieniają ja np.w dzieciństwie miałam lekko pokręcone, a teraz tylko trochę się wywyjają.Ale tak właściwie to Taylor jest piękna więc wszystko jej pasuje.(No może poza łysą fryzurą ;) )Pozdrawiam;*;*
Super!Najbardziej mi się podobało jak pozdrawiała fanów, którzy stali obok tej restauracji .PS. Ale widzę, że Taylor już jakoś prostuje trochę włosy już nie ma tak bardzo kręconych i ,że jej bardzo urosły miała krótsze. ;)
OdpowiedzUsuńMyślę, że nie tyle je prostuje, co już ich nie dokręca tak, jak to robiła w 2007-2008 roku i do tego przestała je rozjaśniać ;) To po prostu są mniej więcej jej naturalne włosy obecnie :)
OdpowiedzUsuńNaprawdę ? Myślałam, że ona ma bardziej kręcone naturalnie, tutaj np. miała bardziej http://miss-tswift.com/gallery/displayimage.php?album=53&pos=4to były naturalne?
OdpowiedzUsuńw zasadzie nie widzę zbytniej różnicy, na tym zdjęciu jedynie wygląda, jakby je trochę podkręciła, bo te sploty są trochę zbyt ciasne, ale fryzjerką nie jestem, na 100% nie powiem ci, poza tym włosy się zmieniają wraz z biegiem lat, na niektórych zdjęciach z dzieciństwa jej włosy są niekiedy jeszcze prostsze niż teraz co ma, pewnie zależy od pogody i fryzury.
OdpowiedzUsuńMasz rację.Włosy się zmieniają ja np.w dzieciństwie miałam lekko pokręcone, a teraz tylko trochę się wywyjają.Ale tak właściwie to Taylor jest piękna więc wszystko jej pasuje.(No może poza łysą fryzurą ;) )Pozdrawiam;*;*
OdpowiedzUsuńFajnie wygląda ,a włosy ma takie jak w teledysku "White horse" albo w nagłówku Twojego bloga :)
OdpowiedzUsuń