Pages
(Przenieś do…)
STRONA GŁÓWNA
O TAYLOR SWIFT
DYSKOGRAFIA
O PIOSENKACH
MULTIMEDIA
FORUM
▼
piątek, sierpnia 27, 2010
W Kennebunkport w Maine (26 sierpień)
Taylor wróciła do Maine, gdzie kręciła wraz z Katie Cook z CMT fragment programu, który zostanie wyemitowany podczas premiery teledysku do "Mine" dziś w nocy. Więcej zdjęć tutaj.
1 komentarz:
~oo?
28 sierpnia 2010 15:47
ślicznie wygląda;)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
ślicznie wygląda;)
OdpowiedzUsuń