dziękuję :) są super, wait for me jest po prostu przepiękne <3 co się dzieje, że piosenki tak nagle znowu zaczynają wyciekać? i to w dodatku te z SONY, chyba najbardziej chronione...
Szczerze to nie wiem, przestałam się tym interesować dawno temu, jak wyciekną, to ściągam i tyle, pewnie ktoś, kto miał te piosenki, dał je osobie niegodnej zaufania i teraz wszyscy je mają. Hehe.
Jej ulubione kolory to biały i czerwony, tak jak flaga polski;) sama to napisała na twitterze. Zapraszam na mojego bloga : http://www.gwiazdy33.blog.pl
Hej właśnie widziałam zdjęcia Micka Jaggera i naszej Tay razem na koncercie :) - ale super - jedyne zastrzeżenie mam do ubrania Taylor no bo kurcze serio ? ona w czymś takim ? ale widocznie ma teraz zajawkę na szorty itp więc pewnie szybko jej to nie minie ;p\ Pozdrawiam SweetTaylor
Wiesz może jaki jest ulubiony kolor Taylor ?
OdpowiedzUsuńBiały. Ale, jak każdemu, pewnie jej się zdążyło to zmienić już 5 razy.
OdpowiedzUsuńczy to prawda że R-E-V-E-N-G-E wyciekło? gdzie można pobrać pełną wersje tej piosenki?
OdpowiedzUsuńhttp://www.sendspace.com/file/0z5r2z REVENGE
OdpowiedzUsuńhttp://www.sendspace.com/file/gzedvt wait for me
obie są fajne <3
dziękuję :) są super, wait for me jest po prostu przepiękne <3
OdpowiedzUsuńco się dzieje, że piosenki tak nagle znowu zaczynają wyciekać? i to w dodatku te z SONY, chyba najbardziej chronione...
Szczerze to nie wiem, przestałam się tym interesować dawno temu, jak wyciekną, to ściągam i tyle, pewnie ktoś, kto miał te piosenki, dał je osobie niegodnej zaufania i teraz wszyscy je mają. Hehe.
OdpowiedzUsuńDzięki, chciałam się upewnić ;D
OdpowiedzUsuńJej ulubione kolory to biały i czerwony, tak jak flaga polski;) sama to napisała na twitterze. Zapraszam na mojego bloga : http://www.gwiazdy33.blog.pl
OdpowiedzUsuńwait for me już ni działa... gdzie to jeszcze może być?
OdpowiedzUsuńPaula żyj! jednak działa :D
OdpowiedzUsuńLuthien, dzięki za te linki ;)
OdpowiedzUsuńDawno mnie nie było i nie jestem w temacie :) co to za piosenki? jakieś nowe? o harrym? ;p
OdpowiedzUsuńa to chyba jedna z rare songs ;p
OdpowiedzUsuńA wiecie może czy da się skądś ściągnąć That's When i Welcome Distraction?
OdpowiedzUsuńna VH1 leci właśnie top 10 Taylor Swift - na 1. miejscu WANEGBT ;d
OdpowiedzUsuńHej właśnie widziałam zdjęcia Micka Jaggera i naszej Tay razem na koncercie :) - ale super - jedyne zastrzeżenie mam do ubrania Taylor no bo kurcze serio ? ona w czymś takim ? ale widocznie ma teraz zajawkę na szorty itp więc pewnie szybko jej to nie minie ;p\
OdpowiedzUsuńPozdrawiam SweetTaylor
a to są piosenki Taylor? pierwsze słyszę takie tytuły :D
OdpowiedzUsuńTak, to są piosenki Tay i wg DBT.com wyciekły do sieci, ale nie wiem skąd można je pobrać :c
OdpowiedzUsuństare piosenki z czasów przed pierwszą płytą lub pomiędzy pierwszą a drugą płytą
OdpowiedzUsuńTe piosenki nie wyciekły, o ile mi wiadomo. Ma je jedynie grupka osób.
OdpowiedzUsuń