Pages

poniedziałek, maja 13, 2013

Koncert w Waszyngtonie, DC (11 maj)

Tym razem Taylor zaśpiewała "Never Grow Up".





http://youtu.be/dJJ4I-w89rk

3 komentarze:

  1. O O O moja piosenka! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dołączam się....never grow up<3333 jedna z najlepszych na speak now

    OdpowiedzUsuń
  3. Kocham tą piosenkę !

    OdpowiedzUsuń