Od kiedy Taylor przyjaźni się z Jessicą? Coś mnie chyba ominęło, bo nagle widzę ją w teledysku do 22. Myślałam, że występuje jako aktorka, ale Taylor powiedziała, że wzięła przyjaciół. Wiesz jak się poznały?
Najwyraźniej poprzez Diannę Agron.
Od kiedy Taylor przyjaźni się z Jessicą? Coś mnie chyba ominęło, bo nagle widzę ją w teledysku do 22. Myślałam, że występuje jako aktorka, ale Taylor powiedziała, że wzięła przyjaciół. Wiesz jak się poznały?
OdpowiedzUsuńNajwyraźniej poprzez Diannę Agron.
OdpowiedzUsuń