Skoro już wiadomo, że to Coldplay nagrał piosenkę do 2 części igrzysk to znaczy iż raczej Taylor tego nie zrobiła? Cieszę się, że to Coldplay, ale liczyłam, że jednak może...
Mam pytanie czy Taylor pojawi się dziś na Teen Choice Awards ?
Czy wie ktoś może o ktorej czasy polskiego jest Teen Choice?
Czerwony dywan zaczyna sie o 00:15,a gala o 02:00. Polskiego czasu :)
Wielkie dzięki.
Ja ciągle mam nadzieję.
Miejmy nadzieję, że tak, skoro nie ma koncertu :)
Chyba jednak nie :( http://24.media.tumblr.com/85fe7ac81312bf39b1813645d3f44843/tumblr_mrdnhgkivl1qmoz6po1_500.jpg
Skoro już wiadomo, że to Coldplay nagrał piosenkę do 2 części igrzysk to znaczy iż raczej Taylor tego nie zrobiła? Cieszę się, że to Coldplay, ale liczyłam, że jednak może...
OdpowiedzUsuńMam pytanie czy Taylor pojawi się dziś na
OdpowiedzUsuńTeen Choice Awards ?
Czy wie ktoś może o ktorej czasy polskiego jest Teen Choice?
OdpowiedzUsuńCzerwony dywan zaczyna sie o 00:15,a gala o 02:00. Polskiego czasu :)
OdpowiedzUsuńWielkie dzięki.
OdpowiedzUsuńJa ciągle mam nadzieję.
OdpowiedzUsuńMiejmy nadzieję, że tak, skoro nie ma koncertu :)
OdpowiedzUsuńChyba jednak nie :( http://24.media.tumblr.com/85fe7ac81312bf39b1813645d3f44843/tumblr_mrdnhgkivl1qmoz6po1_500.jpg
OdpowiedzUsuń