Podczas czwartego koncertu w Los Angeles Taylor zaśpiewała "Fifteen". Gościem specjalnym była Jennifer Lopez, z którą Taylor wykonała "Jenny from the block".
FIFTEEN
myślisz, że skoro Taylor jeszcze nie podała dat dla Europy to że oznacza to że w ogóle nie będzie Europejskiej części trasy?
Będzie trasa po Europie, to już zostało potwierdzone mniej lub bardziej oficjalnie przez kilka osób. Pozostaje czekać.
Duet Tay z J.LO?Tego bym się kompletnie nie spodziewala.
Taylor pieknie wyglada na VMA!! Wlasnie udziela wywiadu :)) Sciela wlosy czy tylko tak je podpiela?! ;D Szok!
myślisz, że skoro Taylor jeszcze nie podała dat dla Europy to że oznacza to że w ogóle nie będzie Europejskiej części trasy?
OdpowiedzUsuńBędzie trasa po Europie, to już zostało potwierdzone mniej lub bardziej oficjalnie przez kilka osób. Pozostaje czekać.
OdpowiedzUsuńDuet Tay z J.LO?Tego bym się kompletnie nie spodziewala.
OdpowiedzUsuńTaylor pieknie wyglada na VMA!! Wlasnie udziela wywiadu :)) Sciela wlosy czy tylko tak je podpiela?! ;D Szok!
OdpowiedzUsuń