Gdyby album miał pojawić się w październiku, to musiałby być już prawie skończony. A Taylor poleciała z Tomem do Australii, bo on tam kręci nowego Thora, więc raczej nic z tego. Chyba że nagrała album w kompletnej tajemnicy...
Borchetta w jakimś wywiadzie mówił że nie będzie naciskał Taylor kiedy ma wydać kolejny album. Sama zdecyduje a to oznacza że raczej w tym roku albumu nie będzie :(. Jakby nie patrzeć ona jest już 10 lat na scenie ( co 2 lata album) wiec pewnie chce odpocząć.
Ja tam wciąż wierzę, że pewnego dnia w Apple Music pojawi się niespodzianka ;) wszystko ułożyłoby się wtedy w logiczną całość. A jeżeli Taylor faktycznie chciałaby sobie zrobić przerwę to zrozumiałym jej decyzje, ale ona nie wygląda na wypaloną ani przesadnie zmęczoną
Czy tylko mnie wkurza, że na youtube nie ma żadnych piosenek Taylor? wszystko pokasowali.
OdpowiedzUsuńChyba stary styl Taylor na ubieranie się wraca:))
Piosenka Ole jest o Taylor?
OdpowiedzUsuńPonoć została napisana kilka miesięcy temu, ale oczywiście jest tak promowana przez media.
OdpowiedzUsuńRany niech ona już coś wyda :__: albo chociaż niech się pojawią jakieś plotki o nowym singlu.Denerwuję mnie już ta jej przerwa
OdpowiedzUsuńRaczej nic z tego w tym roku :(
OdpowiedzUsuńGdyby album miał pojawić się w październiku, to musiałby być już prawie skończony. A Taylor poleciała z Tomem do Australii, bo on tam kręci nowego Thora, więc raczej nic z tego. Chyba że nagrała album w kompletnej tajemnicy...
OdpowiedzUsuńJak mówiła o przerwie to myślałam o tej standardowej która trwa kilka miesięcy,a nie o rocznej :__: albo i dłuższej.
OdpowiedzUsuńBorchetta w jakimś wywiadzie mówił że nie będzie naciskał Taylor kiedy ma wydać kolejny album. Sama zdecyduje a to oznacza że raczej w tym roku albumu nie będzie :(.
OdpowiedzUsuńJakby nie patrzeć ona jest już 10 lat na scenie ( co 2 lata album) wiec pewnie chce odpocząć.
Ja tam wciąż wierzę, że pewnego dnia w Apple Music pojawi się niespodzianka ;) wszystko ułożyłoby się wtedy w logiczną całość. A jeżeli Taylor faktycznie chciałaby sobie zrobić przerwę to zrozumiałym jej decyzje, ale ona nie wygląda na wypaloną ani przesadnie zmęczoną
OdpowiedzUsuń