Szkoda mi Taylor, ta cała nagonka jaka teraz jest na nią. Ciekawe ile to bedzie jeszcze trwać i jak ona z tego wyjdzie, ciężko jej bedzie wypracować nowy wizerune.
Ma nauczkę na przyszłość. Ja sam się dziwiłem że pogodziła się z Kanye. Po co to jej było? Hejterzy maja radochę, no bo dowalić osobie która zarobiła w ciągu roku 170 mln $ to jest coś! Natomiast ci co są za Taylor utwierdzili się tylko w przekonaniu że Kanye to idiota a jego żona to szkoda komentować. Szkody pewnie jakieś będą ale ma od tego sztab PR aby to zminimalizować lub obrócić w sukces. Widać już że to zdarzenie jest przez tabloidy i tą wywłokę ciągnięte na siłę i pewnie drażni ich że Taylor się na ten temat nie wypowiada i ignoruje to co powoduje dodatkowa frustrację.
Dawno temu Demi i Selena były najlepszymi przyjaciółkami, a potem Taylor zaprzyjaźniła się z Seleną i Demi była o to zazdrosna. Kiedy jakaś fanka zapytała Demi, jak się ma Selena, to Demi odpowiedziała: "Zapytaj Taylor".
Taylor ma konflikt z Demi Lovato?
OdpowiedzUsuńOd czasów "Ask Taylor".
OdpowiedzUsuńO niee, nie znam akcji :O Możesz napisać kiedy to było i o co, mniej więcej, chodziło?
OdpowiedzUsuńSzkoda mi Taylor, ta cała nagonka jaka teraz jest na nią. Ciekawe ile to bedzie jeszcze trwać i jak ona z tego wyjdzie, ciężko jej bedzie wypracować nowy wizerune.
OdpowiedzUsuńMa nauczkę na przyszłość. Ja sam się dziwiłem że pogodziła się z Kanye. Po co to jej było? Hejterzy maja radochę, no bo dowalić osobie która zarobiła w ciągu roku 170 mln $ to jest coś! Natomiast ci co są za Taylor utwierdzili się tylko w przekonaniu że Kanye to idiota a jego żona to szkoda komentować.
OdpowiedzUsuńSzkody pewnie jakieś będą ale ma od tego sztab PR aby to zminimalizować lub obrócić w sukces. Widać już że to zdarzenie jest przez tabloidy i tą wywłokę ciągnięte na siłę i pewnie drażni ich że Taylor się na ten temat nie wypowiada i ignoruje to co powoduje dodatkowa frustrację.
Dawno temu Demi i Selena były najlepszymi przyjaciółkami, a potem Taylor zaprzyjaźniła się z Seleną i Demi była o to zazdrosna. Kiedy jakaś fanka zapytała Demi, jak się ma Selena, to Demi odpowiedziała: "Zapytaj Taylor".
OdpowiedzUsuńWiadomo coś o nowej płycie? A może jakiegoś singla wypuści? Już się nie mogę doczekać jej nowych hitów!
OdpowiedzUsuńNic nie wiadomo.
OdpowiedzUsuń