Vogue (skany)

01:44

 

 

  

8 komentarze

  1. Wiesz może ile wazy Tayli ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Taylor musi być szczęśliwa :). Bardzo ładnie wyszła.

    OdpowiedzUsuń
  3. haha nie mam pojęcia, nie chwaliła się w żadnych wywiadzie :P

    OdpowiedzUsuń
  4. ania.os@op.pl1 maja 2010 13:27

    sesja dla CoverGirl's wydaje mi się ciekawa ;)[katy-daily.blog.onet.pl]

    OdpowiedzUsuń
  5. Zapewne bardzo mało :) niedowagę to ma na pewno :P

    OdpowiedzUsuń
  6. ~taylor swift druga6 maja 2010 18:55

    super blog i też ładny mam pytanie czy wiesz jak wyglądała taylor na koncercie z miley cyrus i wyobrażam to sobie beztalencie czyli miley a taylor to ta ładna i utalentowana muzycznie a i códowne zdjęcia

    OdpowiedzUsuń
  7. ~taylor swift druga6 maja 2010 18:58

    ups nie napisałam avatar tylko i ładny też

    OdpowiedzUsuń
  8. o jakim koncercie mówisz?

    OdpowiedzUsuń