MET Gala 2010
14:14Taylor uczestniczyła w gali otwarcia wystawy o amerykańskich kobietach w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Więcej zdjęć tutaj.

Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
1 komentarze
nieziemsko wyglądała, może przez ten makijaż a może przez to że suknia trochę inna niż zawsze ;)
OdpowiedzUsuń