MET Gala 2010

14:14

Taylor uczestniczyła w gali otwarcia wystawy o amerykańskich kobietach w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Więcej zdjęć tutaj.

  

1 komentarze

  1. nieziemsko wyglądała, może przez ten makijaż a może przez to że suknia trochę inna niż zawsze ;)

    OdpowiedzUsuń