Na koncercie Paramore
21:02Taylor była na koncercie Paramore i New Found Glory. Basista tej drugiej grupy musi bardzo lubić Taylor, skoro zrobił sobie na nodze tatuaż z jej autografu :P

Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
3 komentarze
Ale kolo...hehe
OdpowiedzUsuńOo, urocze :) To musi być dla niej fajna sprawa (kto by tak nie chciał, żeby ludzie sobie tatuowali twój autograf?). 2 zdjęcie od dołu jest śliczne.
OdpowiedzUsuńjako fanka p-more widziałam niektóre zdjęcia, ale to z tatuażem mnie rozwaliło ;) ciekawe, jaka była jej reakcja.
OdpowiedzUsuń