Na koncercie Paramore

21:02

Taylor była na koncercie Paramore i New Found Glory. Basista tej drugiej grupy musi bardzo lubić Taylor, skoro zrobił sobie na nodze tatuaż z jej autografu :P

 

 

 

  

3 komentarze

  1. Oo, urocze :) To musi być dla niej fajna sprawa (kto by tak nie chciał, żeby ludzie sobie tatuowali twój autograf?). 2 zdjęcie od dołu jest śliczne.

    OdpowiedzUsuń
  2. jako fanka p-more widziałam niektóre zdjęcia, ale to z tatuażem mnie rozwaliło ;) ciekawe, jaka była jej reakcja.

    OdpowiedzUsuń