Premiera teledysku do "Mine" na stronie MTV Polska

02:39

Przyznam się szczerze, że jestem mile zaskoczona tym newsem. Premiera naprawdę będzie ogólnoświatowa :)

--------------------------------

Uwaga fani Taylor Swift!

Już w sobotę 28 sierpnia z samego rana na naszej stronie będziecie mogli zobaczyć teledysk Taylor Swift "Mine". To światowa, ekskluzywna premiera klipu!!!

Dodatkowo dzień wcześniej Taylor zagra specjalny koncert dla widzów MTV! Również ten występ będziecie mogli obejrzeć później na naszej stronie!!!

Zapraszamy już w sobotę 28.08. z samego rana!!!

---------------------------------
Źródło: mtv.pl/news/taylor-swift-mine/

10 komentarze

  1. Super, już nie mogę się doczekać........

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz może pojęcie o której by to było godzinie? Jestem bardzo mile zaskoczona tym faktem :)

    OdpowiedzUsuń
  3. szok .. naprawdę, ciężko mi uwierzyć haha:)

    OdpowiedzUsuń
  4. ~scarlet letter24 sierpnia 2010 12:53

    aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

    OdpowiedzUsuń
  5. luthien33@onet.eu24 sierpnia 2010 13:33

    Teledysk będzie już o 3 nad ranem. Więc na blogu będzie koło 7 bo wstaje wcześniej żeby dodać news przed wyjściem do pracy. Natomiast co dla mtv znaczy "z samego rana" trudno powiedzieć. Może być już o 6, a może być o 9.

    OdpowiedzUsuń
  6. Hm, kurczę, no właśnie tak się z nimi dogadywać. Na komputerze obejrzeć tego raczej nie mogę (nie mam głośników i you tube chodzi mi dość marnie), więc żeby to obejrzeć jakoś tak względnie w najbliższym czasie czatować muszę na mtv (żyję nadzieją, że to nie będzie na ich stronie internetowej, ale na stacji telewizyjnej, choć to pewnie złudna nadzieja). No cóż, może coś jeszcze powiedzą :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Znaczy, źle się wyraziłam, chodziło o to, że mam nadzieję, że w telewizji też to puszczą, a nie tylko na stronie internetowej.

    OdpowiedzUsuń
  8. Hej, Taylor sama napisała Diary of me ?

    OdpowiedzUsuń
  9. nie pamiętam, a lista BMI została skasowana :/

    OdpowiedzUsuń
  10. Już nie mogę się doczekać 28!! ja chcę teraz !! ;)

    OdpowiedzUsuń