I knew you were trouble

23:20

Taylor ujawniła tytuł trzeciej piosenki z odliczania na iTunes, która pojawi się we wtorek rano - "I knew you were trouble". 

  

5 komentarze

  1. Pisałaś coś o tym, że Liz odeszła z zespołu i dlaczego? i Czy te 4 wokalistki są już na stałe?

    OdpowiedzUsuń
  2. Liz odeszła, żeby zająć się własną karierą. I obawiam się, że te dziewczyny są już na stałe...

    OdpowiedzUsuń
  3. czy można posłucha c fragmentu? I gdzie?

    OdpowiedzUsuń
  4. będzie dopiero za jakieś półtorej godziny ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. no to lipa.... one są straszne

    OdpowiedzUsuń