I knew you were trouble
23:20Taylor ujawniła tytuł trzeciej piosenki z odliczania na iTunes, która pojawi się we wtorek rano - "I knew you were trouble".

Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
5 komentarze
Pisałaś coś o tym, że Liz odeszła z zespołu i dlaczego? i Czy te 4 wokalistki są już na stałe?
OdpowiedzUsuńLiz odeszła, żeby zająć się własną karierą. I obawiam się, że te dziewczyny są już na stałe...
OdpowiedzUsuńczy można posłucha c fragmentu? I gdzie?
OdpowiedzUsuńbędzie dopiero za jakieś półtorej godziny ;)
OdpowiedzUsuńno to lipa.... one są straszne
OdpowiedzUsuń