
Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
13 komentarze
Zupełnie nie w stylu Taylor,ale mi się bardzo,ale to bardzo podoba.Te elementy dubstepowe też są fajne.I tak jak ktoś tu wczesniej pisał,w niektorych momentach brzmi jak Selena Gomez.
OdpowiedzUsuńMnie też, aż sama jestem zdziwiona. Podoba mi się bardziej niż Never (o to nie było trudno) i bardziej niż Red.
OdpowiedzUsuńmi się strasznie nie podoba (może refren jeszcze ujdzie,ale reszta...) "shame on me now" - dobre słowa Taylor. Mam nadzieję,że reszta albumu nie będzie w takim stylu...
OdpowiedzUsuńmi się podoba, zwrotki tak brzmią radośnie, a refren taki smutnawy :) fajne połączenie :)
OdpowiedzUsuńo, jest lepiej niż się spodziewałem ;] ale i tak na 1 miejscu Begin Again ;p potem Red, Trouble i Wagabunda ;D
OdpowiedzUsuńTez mi się podoba bardziej niż "Never",które mnie juz strasznie denerwuje".Co do "I Knew You Were A Trouble',to czuje sie troche jak wtedy,gdy pierwszy raz usłyszalam" Haunted",totalnie zaskoczona,ale w sposób poztywny :)
OdpowiedzUsuńTęsknię za starą Taylor. Teraz wszystkie jej piosenki są całkowicie inne niż z np. Fearless. A co do tej piosenki, to mam takie wrażenie, że zwrotka wgl nie pasuje do refrenu. Dziwnie to brzmi...
OdpowiedzUsuńkurde, nie wiem, czemu mi sie komentarze podwójnie wysyłają ;/
OdpowiedzUsuńCałkiem nowy styl Taylor, tego z jej strony się nie spodziewałam. Ogólnie brzmienie mi nie przeszkadza; lubię, jak artysta się rozwija i zmienia, zresztą to nieuniknione. Ale to, czego nie cierpię w piosenkach Tay i Maxa Martina - teksty są słabe. Gdy Taylor pisze sama, powstają znacznie lepsze, głębsze teksty.
OdpowiedzUsuńTrudno się nie zgodzić. Do tej pory teksty piosenek z "Red" przedstawiają poziom bardzo przeciętny jak na Taylor. Też mnie to bardziej boli niż popowe brzmienie.
OdpowiedzUsuńNie martw się, nie twoja wina, tylko onetu, zawsze kasuję te podwójne :)
OdpowiedzUsuńaż się sobie dziwię, ale bardzo mi się podoba! :) kiedy tłumaczenie? :)
OdpowiedzUsuńUwielbiam ją! (piosenkę i Taylor ;) "I knew you were trobule" stała się od razu jedną z moich najbardziej ulubionych piosenek. Słucham jej od 6 rano, co chwilę puszczam od nowa i nie mogę przestać :)
OdpowiedzUsuń