Premiera "Red" w Polsce!

18:23

Na stronie Universal wciąż brak oficjalnych informacji, ale na stronie Empiku pojawiły się już obie wersje płyty w przedsprzedaży. Premiera płyty 30 października. Klikajcie na okładki poniżej w zależności od tego, którą wersją jesteście zainteresowani. Ale nie śpieszyłabym się z zakupem, bo na innych stronach mogą pojawić się korzystniejsze oferty.

     

10 komentarze

  1. A premiera w empiku 30 października czy w całej Polsce?

    OdpowiedzUsuń
  2. Heh, jak sprawdzałam dzisiaj rano stronę empika to jeszcze nie było, masz farta :D

    OdpowiedzUsuń
  3. oto jest pytanie...

    OdpowiedzUsuń
  4. No to chyba nie mam co jechać 22 do Wrocławia. Zostają mi Niemcy.

    OdpowiedzUsuń
  5. jakaś orientacja w cenie? czy na razie nic nie wiadomo...

    OdpowiedzUsuń
  6. Jeśli masz na mysli ceny w Empiku,to jak klikniesz w okładki to Ci sie wyswietlą :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Nie podoba mi się to, że Taylor od razu robi wersję deluxe. I też nie wiadomo czy znowu nie zrobią jakiś pseudo wersji piosenek country, np Begin Again, więc chyba trzeba poczekać do premiery z kupnem i tak. Albo na Universal Music Polska i ich spóźnione informacje.

    OdpowiedzUsuń
  8. a czy to są już ceny stałe, czy może choć trochę opadną?

    OdpowiedzUsuń
  9. To nie do mnie pytanie. Ja sobie poczekam na okazję na allegro, gdzie kupiłam dwie pierwsze płyty z książeczkami i wszystkim za 50 zł, czy wyszło mnie po 25 zł za płytę :P

    OdpowiedzUsuń
  10. W empiku jako w sklepie z cegieł i zaprawy ceny strasznie rzadko opadają (wtedy wielkie święto), na własnej skórze przekonałam się że taniej jest kupić w sklepie internetowym (teraz chyba z 5 czy 6 zł mniej), jak już taniej może być w media markt lub saturnie, ale to też dopiero po okresie co najmniej pół roku, może rok od wydania. Jak możesz czekać dłużej, czatuj na promocje na stronie empiku, bo niekiedy płyty są po nawet 30 zł mniej, choć myślę że z Tay tańsza na razie nie będzie, bo im się to po prostu nie opłaca.

    OdpowiedzUsuń