Red (nowe zdjęcia z sesji)

21:04

 

 



 

1 komentarze

  1. to pierwsze w spódnicy jest najładniejsze :) Może dlatego, że mam obsesję na punkcie zdjęć, które łapią "moment" nieuchwytny :) xD

    OdpowiedzUsuń