Taylor na okładce Rolling Stone!

18:40

  

9 komentarze

  1. ładnie // NN - CARNESS

    OdpowiedzUsuń
  2. Gorszego zdjęcia na okładkę chyba nie mogli zrobić...

    OdpowiedzUsuń
  3. zgadzam się! Zdjęcie jest straszne! Z całym szacunkiem ale Taylor wygląda tu jakby była pijana, w dodatku ujęcie jest tak zrobione że można pomyśleć że nie ma majtek... Masakra

    OdpowiedzUsuń
  4. A mi się podoba i myślę, że to zdjęcie wygląda jak wygląda, celowo :) Na wszystkich sesjach Taylor jest zawsze taka słodka i dziewczęca, a tutaj jest coś innego :) I wg mnie bardzo trafiony pomysł!

    OdpowiedzUsuń
  5. czy ta OKROPNA okładka ma związek z tym filmem biograficznym?

    OdpowiedzUsuń
  6. to zdjęcie to masakra, z całym szacunkiem dla Tay. Wygląda jakby była pijana, tak jak to już wcześniej ktoś napisał.

    OdpowiedzUsuń
  7. WTF ?! Buza Connora?

    OdpowiedzUsuń
  8. To zdjęcie kojarzy mi się z Tyalor Monsen.

    OdpowiedzUsuń