Tracklista "Red"

22:44

Ukazała się oficjalna tracklista czwartego albumu:

Disc 1

1. State Of Grace
2. Red
3. Treacherous
4. I Knew You Were Trouble
5. All Too Well
6. 22
7. I Almost Do
8. We Are Never Ever Getting Back Together
9. Stay Stay Stay
10. The Last Time
11. Holy Ground
12. Sad Beautiful Tragic
13. The Lucky One
14. Everything Has Changed
15. Starlight
16. Begin Again

Disc 2 (deluxe edition)

1. The Moment I Knew
2. Come Back, Be There
3. Girl At Home
4. Treacherous (Original Demo)
5. Red (Original Demo)
6. State Of Grace (Acoustic Version)


12 komentarze

  1. Plyta Taylor bedzie dostepna 22pazdziernika w empiku ? Czy raczej zejdzie sie zanim pojawi sie w Polsce?

    OdpowiedzUsuń
  2. No nareszcie :) Luthien, zamieścisz później linki (po wydaniu albumu) do stronki, z której będzie można ściągnać wszystkie kawałki z Red? Bylbym bardzo wdzieczny :)

    OdpowiedzUsuń
  3. A czy już może wiadomo z jakim to tym "ulubionym" zespołem Taylor nagrała?

    OdpowiedzUsuń
  4. 22 nowe piosenki *_______* <3

    OdpowiedzUsuń
  5. Nie mam pojęcia. Nie spodziewałabym się równo z premierą amerykańską. Universal Polska jeszcze nawet nie uaktualnił swojej strony, więc nie ma oficjalnej daty.

    OdpowiedzUsuń
  6. Oczywiście. I myślę, że ten link do albumu będzie jeszcze przed jego wydaniem, ale cicho sza ;)

    OdpowiedzUsuń
  7. Nie. Póki co najbardziej prawdopodobne opcje to Snow Patrol, Foster the People lub Train.

    OdpowiedzUsuń
  8. Nie mogę się doczekac ;)

    OdpowiedzUsuń
  9. W końcu! <3 Te tytuły są takie intrygujące, że już nie mogę się doczekać, aż wysłucham tych 22 piosenek... Słyszałam, że tym singlem, który ukaże się we wtorek, będzie "I Knew You Were Trouble".

    OdpowiedzUsuń
  10. Tak, nie jest to jeszcze oficjalne, ale we wtorek najprawdopodobniej dostaniemy "I knew you were trouble".

    OdpowiedzUsuń
  11. nie mogę się doczekać "Stay, stay, stay" :) czujkę że to będzie country :)

    OdpowiedzUsuń
  12. A orientujesz sie, gdzie mozna zamowic wszystkie oryginalne plyty Taylor (razem z ksiazeczkami), najlepiej deluxy, bo zawieraja wiecej piosenek :D Z gory dziekuje za odpowiedz:)

    OdpowiedzUsuń