Przed studiem tańca w Los Angeles (1 styczeń)

22:36





4 komentarze

  1. Luthien dlaczego sąplotki że nowy album Taylor będzie o różach i że będzie współpracować z Justinem Timberlakiem

    OdpowiedzUsuń
  2. ~...Claudia...3 stycznia 2014 16:48

    Ja słyszałam, że Taylor chce nagrać duet z Lorde czego się obawiam bo ona jest dosyć dziwna...

    OdpowiedzUsuń
  3. Co do Justina, to plotki wyszły bodajże od mediów. Nawet jak coś z nim nagra, to jeszcze nie znaczy, że ten duet ujrzy światło dzienne - ile było takich kolaboracji... Co do róż, to chodzi o to - https://31.media.tumblr.com/8064c861c81e09a3eb3bce57230ffeee/tumblr_mynea8ygk21qd3quqo1_500.jpg dwa lata temu Taylor nam 'powiedziała', jaki tytuł będzie miała 4 płyta, więc teraz wszyscy się doszukują wskazówek, ale teraz jak Abi po sylwestrze zmieniła tło na swoim twitterze, to podejrzewamy, że to pierwszorzędny trolling z ich strony :P

    OdpowiedzUsuń
  4. Dzięki jesteś niesamowita

    OdpowiedzUsuń