Taylor o "1989"

23:53

https://www.youtube.com/watch?v=c6n4kcFNnSY

9 komentarze

  1. Luthien, patrz co krąży po tumblrze:

    http://ifreakinlovetaylorswift.tumblr.com/post/100075224606/1989-track-preview

    To niby zwiastun piosenki "1989"...Nie wiem, czy w to wierzyc.

    OdpowiedzUsuń
  2. To jest z nowej reklamy Diet Coke! To chyba jest nowa piosenka :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Aaa, nie oglądałam tej reklamy, a widziałam że się pojawiła! Moje niedopatrzenie :)

    OdpowiedzUsuń
  4. https://www.youtube.com/watch?v=okTokQgOo6I

    OdpowiedzUsuń
  5. Fani z secret session znają wszystkie tytuły i podobno nie ma piosenki o takim tytule :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Moim zdaniem, brzmi to jak piosenka deluxe, a oni deluxe nie słyszeli :P

    OdpowiedzUsuń
  7. Really? Deluxe? jakie masz podstawy żeby tak sądzić?

    OdpowiedzUsuń
  8. Najfajniejsza reklama na swiecie! :D

    Taylor dodala na insta linijke z 'Track one' :) "It's a new chapter, I could dance to this beat ... Forevermore"

    OdpowiedzUsuń
  9. No nie wiem, przypomina mi trochę tego typu piosenki z tego jednego wersu... Ale mogę się mylić, tylko spekuluję. ^^

    OdpowiedzUsuń