The Graham Norton Show
20:52https://www.youtube.com/watch?v=aOYFD9CYQS0
https://www.youtube.com/watch?v=aOYFD9CYQS0

Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
5 komentarze
Dzięki temu show dowiedziałam się, że zatkany nos plus histeryczny śmiech równa się ŚMIERĆ poprzez uduszenie... :D "that was after she died" prawie mnie zabiło, a potem było tylko gorzej. Znaczy się, lepiej. Apsik.
OdpowiedzUsuńPłakałam ze śmiechu na tej części o fanach... a na ten komentarz na koniec o księciu Williamie mnie zabił... rip me.
OdpowiedzUsuńApropo księcia Williama: Luthien, czy wiesz może gdzie idzie pobrać całą piosenkę (jeśli wgl jest dostępna) I Knew You Were Trouble w wersji jaką Taylor śpiewała na Winter Whites Gala ? ;) Będę wdzięczna za odpowiedź!
OdpowiedzUsuńNiestety nie :( Wszyscy marzą o nagraniu z tej gali, bo te kilka sekund, które słyszeliśmy, było boskie.
OdpowiedzUsuńO tak :) i to zdjęcie "fangirl" :D ogladalam juz kilkakrotnie Nortona ale ten odcinek...
OdpowiedzUsuń