The Graham Norton Show

20:52

https://www.youtube.com/watch?v=aOYFD9CYQS0

5 komentarze

  1. Dzięki temu show dowiedziałam się, że zatkany nos plus histeryczny śmiech równa się ŚMIERĆ poprzez uduszenie... :D "that was after she died" prawie mnie zabiło, a potem było tylko gorzej. Znaczy się, lepiej. Apsik.

    OdpowiedzUsuń
  2. Płakałam ze śmiechu na tej części o fanach... a na ten komentarz na koniec o księciu Williamie mnie zabił... rip me.

    OdpowiedzUsuń
  3. Apropo księcia Williama: Luthien, czy wiesz może gdzie idzie pobrać całą piosenkę (jeśli wgl jest dostępna) I Knew You Were Trouble w wersji jaką Taylor śpiewała na Winter Whites Gala ? ;) Będę wdzięczna za odpowiedź!

    OdpowiedzUsuń
  4. Niestety nie :( Wszyscy marzą o nagraniu z tej gali, bo te kilka sekund, które słyszeliśmy, było boskie.

    OdpowiedzUsuń
  5. O tak :) i to zdjęcie "fangirl" :D ogladalam juz kilkakrotnie Nortona ale ten odcinek...

    OdpowiedzUsuń