Zwiastun "Out of the woods"

20:27

ZWIASTUN "OUT OF THE WOODS"


https://www.youtube.com/watch?v=M-M5SW8QvmY

5 komentarze

  1. Mogę jedynie powiedzieć, że z normalnych głośników brzmi dużo lepiej niż na komórce :P Opinii na razie nie mam, poczekam do jutra.

    OdpowiedzUsuń
  2. W ucho wpada, nie zaprzeczam, ale z tym "zwiastunem" to przesadzili... Mogli już całkiem z niego zrezygnować, zamiast dawać taki króciutki urywek, i to w dodatku zagłuszony prawie w całości przez prezentera... :D Czekam do jutra i liczę na dobry tekst, a nie tylko fajne brzmienie! :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Przy RED też były takie krótkie zwiastuny, tylko w idealnej jakości, nikt ich nie zagłuszał...

    OdpowiedzUsuń
  4. Wiem, słuchałam maniakalnie wszystkich zwiastunów z Red. Nie mam pojęcia, czemu teraz nagle zaczęli mówić akurat wtedy, kiedy leciała piosenka... To było dziwne.

    OdpowiedzUsuń
  5. Nie wiem dlaczego, ale jak dorwe to babsko to nie wiem co jej zrobie!

    OdpowiedzUsuń