Zwiastun "Out of the woods"
20:27https://www.youtube.com/watch?v=M-M5SW8QvmY

Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
5 komentarze
Mogę jedynie powiedzieć, że z normalnych głośników brzmi dużo lepiej niż na komórce :P Opinii na razie nie mam, poczekam do jutra.
OdpowiedzUsuńW ucho wpada, nie zaprzeczam, ale z tym "zwiastunem" to przesadzili... Mogli już całkiem z niego zrezygnować, zamiast dawać taki króciutki urywek, i to w dodatku zagłuszony prawie w całości przez prezentera... :D Czekam do jutra i liczę na dobry tekst, a nie tylko fajne brzmienie! :(
OdpowiedzUsuńPrzy RED też były takie krótkie zwiastuny, tylko w idealnej jakości, nikt ich nie zagłuszał...
OdpowiedzUsuńWiem, słuchałam maniakalnie wszystkich zwiastunów z Red. Nie mam pojęcia, czemu teraz nagle zaczęli mówić akurat wtedy, kiedy leciała piosenka... To było dziwne.
OdpowiedzUsuńNie wiem dlaczego, ale jak dorwe to babsko to nie wiem co jej zrobie!
OdpowiedzUsuń