Koncert w Columbus, Ohio (18 września)

15:25

Podczas drugiego koncertu w Columbus gościem specjalnym ponownie była Sydney Sierota z zespołu Echosmith, z którą Taylor zaśpiewała "Cool Kids". Podczas części akustycznej Taylor wykonała "You belong with me".


COOL KIDS



6 komentarze

  1. To video na ig Tay jest nowe? I kogo to są psy? I gdzie było kręcone?

    OdpowiedzUsuń
  2. To są dobre pytania, na które niestety nie znam odpowiedzi. Filmik jest nowy w tym sensie, że dopiero co został dodany. Nakręcony został najprawdopodobniej dziś lub wczoraj (albo rok temu, tak na dobrą sprawę nie jesteśmy tego w stanie sprawdzić :P).

    OdpowiedzUsuń
  3. A to nie będą psy jej rodziców? Wydaje mi się ze mogą być podobne do tych z dawnego filmiku Tay, kiedy oglądała z rodzicami ogłoszenie nominacji do CMA bodajże (ale pewności nie mam )

    OdpowiedzUsuń
  4. Co sądzicie o Ryanie Adamsie i jego coverowym albumie "1989" ?? Ja słyszałam tylko te piosenki,które dostępne są na yt i to co on zrobił z piosenką "Out of the woods" jest istnym majstersztykiem! :) O wiele bardziej podoba mi się jego wersja tej piosenki. Tak ogólnie myślę,że on bardziej swoimi coverami odzwierciedlił zamysł Taylor aby piosenki z tej płyty podchodziły pod pop późnych lat 80-tych. Aczkolwiek mogę się mylić :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Nie, inne. Ale mogli sobie nowe przygarnąć.

    OdpowiedzUsuń
  6. Okazuje się, że to są psy jej rodziców - https://41.media.tumblr.com/2123403165b5024ced15c20f2a77c160/tumblr_nv59k692bW1qfoj4do1_540.jpg
    Ten większy ze zdjęcia był na tym filmiku z ogłoszenia nominacji CMA, a Taylor na rękach miała wtedy swojego psa Buga. Ten mały brązowy jest z nią na filmiku z instagrama.

    A ten biały w łaty musi być nowy.

    OdpowiedzUsuń