Koncert w Kansas City, Missouri (22 września)

20:19

Podczas części akustycznej Taylor zaśpiewała "Fifteen".



3 komentarze

  1. https://youtube.com/watch?v=xVKTOX3vMKM z którego to wywiadu?

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie jest wywiad. Taylor zawsze dodaje takie krótkie opisy piosenek, które wydaje przed premierą albumu jako odliczanie na iTunes.

    OdpowiedzUsuń
  3. Gdzie znalezc to co ona mówiła w tym filmiku? Nie przetłumaczone, tylko oryginalny tekst?

    OdpowiedzUsuń