Koncert w St. Louis, Missouri (28 września)

01:11

Podczas części akustycznej Taylor zaśpiewała "You belong with me".



4 komentarze

  1. Od kiedy to marzeniem artystki takiego kalibru jest wystąpienie jako chórek dla rapera? Smutłam :(

    https://www.facebook.com/TaylorSwift/videos/10153271193470369/

    OdpowiedzUsuń
  2. Heh, nie traktowałabym tego na serio. To taki typowy tumblrowski humor :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeśli tak mówisz Luthien to pewnie tak jest :) choć to śmiesznie wygląda jak za nim tańczą razem z HAIM :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Śmiesznie, bo one tancerkami to nie są... :P

    OdpowiedzUsuń