Na pierwszym zdjątku wygląda troszkę dziwnie ale pozostałe świetne !Lubię ją coraz bardziej...I twój blog też, tak trzymaj !!!
Podoba mi się ta sukienka :)
ona wszędzie musi się łapać za te włosy... jeny xd
Na pierwszym zdjątku wygląda troszkę dziwnie ale pozostałe świetne !Lubię ją coraz bardziej...I twój blog też, tak trzymaj !!!
OdpowiedzUsuńPodoba mi się ta sukienka :)
OdpowiedzUsuńona wszędzie musi się łapać za te włosy... jeny xd
OdpowiedzUsuń