Pages
(Przenieś do…)
STRONA GŁÓWNA
O TAYLOR SWIFT
DYSKOGRAFIA
O PIOSENKACH
MULTIMEDIA
FORUM
▼
niedziela, marca 28, 2010
Kids' Choice Awards 2010
Taylor zdobyła obie nagrody, do których była nominowana! Za Ulubioną Piosenkę (You belong with me) i dla Ulubionej Piosenkarki. Gratulacje!
Taylor dziękuje fanom za wygranie dla niej tych nagród na koncercie w Detroit
2 komentarze:
~j.
28 marca 2010 19:21
Gratulacje, Taylor! :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
~Mickey
28 marca 2010 22:39
Bardzo fajnie, gratuluję :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Gratulacje, Taylor! :)
OdpowiedzUsuńBardzo fajnie, gratuluję :)
OdpowiedzUsuń